Porozumíš rodilému mluvčí i ty?

Pojď se dozvědět víc o Vánocích ve Francii!

Navíc si vyzkoušíš, jak jsi schopný/á porozumět rodilému mluvčí, ověříš si své znalosti pravopisu a naučíš se spoustu užitečných slovíček na vánoční tématiku!

Získej okamžitý přístup ke tvému kurzu,

který obsahuje:

  • Diktát čtený rodilým mluvčím
  • Vysvětlení pravopisu jak ve francouzštině, tak v čestině
  • Důraz na správnou výslovnost u určitých slov
  • A hlavně se s náma i zasměješ!

K tomu získáš ZDARMA:

  • E-book s prostorem na zapsání diktátu, jeho přepisem, vánoční slovní zásobou, vánočními cvičeními a klíčem

Fakturační údaje

Informace o platbě

Tvoje objednávka

Paiement 100% sécurisé.

ZÍSKEJ VÍCE ČASU!


Jestli už dnes pociťuješ, že se francouzštinu učíš několik let bez výrazného posunu, tak je právě teď čas na to, získat efektivní metody, které jsou ověřené a vyzkoušené nejen na mně, ale i na mých studentech. Díky více než 2 000 odučených lekcí jsem sesbírala ty nejefektivnější metody a mnemotechnické pomůcky přímo z francouzských škol a ty najdeš i v mých kurzech!

UŠETŘI SVOU ENERGII!


Neztrácej už více energii hledáním lektorů, materiálů, všelijakých učebnic. Využij těchto kurzů, ve kterých si najdeš přímo to, co potřebuješ a navíc zažiješ ten úžasný pocit při zjištění, že francouzština nemusí být tak komplikovaná a přízvuku můžeš docílit po jednom kurzu! Navíc už nebudeš ztrácet čas s nesmyslnými poučkami, ale naučím tě, jak se vše používá v každodenním životě ve Francii.

UŠETŘI PENÍZE!


Možná si už vyzkoušel/a více lektorů, kurzů, učebnic, ale žádný ti nesedl a ty máš pocit, že jsi vyhodil/a spoustu peněz z okna? Tomu je konec! Vyzkoušej mé kurzy a pokud zjistíš, že to pro tebe není to pravé, můžeš se mi do 14 dnů ozvat a vrátím ti peníze!

BAV SE!


Není nic důležitějšího a efektivnějšího, než aby tě učení se cizího jazyka bavilo! V kurzech ti vysvětlím francouzštinu nejen lehce a prakticky, ale především zábavně a díky jejich neomezené dostupnosti, se můžeš učit kdykoli a klidně i z pohodlí gauče nebo rovnou postele! :-D


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés