Chceš konečně rozumět nejen Francouzům?

Hovorovou francouzštinu by se měl učit každý už od začátku! Bez její znalosti těm Francouzům prostě rozumět nebudeš. Není to totiž jen o výslovnosti, ale i o změnách v gramatických pravidlech a obrovskému množství odlišných slov a výrazů.


NAUČ SE, JAK SE VE FRANCII SKUTEČNĚ MLUVÍ!

 • Chceš konečně rozumět Francouzům a jejich hovorové mluvě, kterou mluví každý den?
 • Chceš porozumět různým přízvukům nejen ve Francii, ale i v dalších frankofonních státech?
 • Nebylo by skvělé se dívat na filmy, nemuset si je zastavovat a dohledávat hovorová slova?
 • Chceš se vyhnout faux-pas a přestat si plést slova, která se v učebnici vysvětlují jinak, než je jich hovorový význam?

Tohle všechno se opravdu v kurzu naučíš!

TOHLE NENÍ JEN ONLINE KURZ. TOTO JE BIBLE HOVOROVÉ FRANCOUZŠTINY.


Za 2,5 hodiny se naučíš vše potřebné, abys konečně rozuměl/a hovorové francouzštině a přízvukům nejen ve Francii, ale i v dalších frankofonních státech. Dozvíš se, jak se hovorová francouzština liší v gramatice oproti učebnicovému vysvětlení, jaké jsou odlišné hovorové výrazy a slova, na co si dát pozor oproti učebnici, aby nedošlo k nešťastnému faux-pas, jak na hovorovou výslovnost a jak jí lépe porozumět. Také si budeš umět konečně pořádně zanadávat ve francouzštině! :-D


ČÍM DŘÍV SE HOVOROVOU FRANCOUZŠTINU NAUČÍŠ, TÍM DŘÍV BUDEŠ FRANCOUZŮM ROZUMĚT.


Málo Francouzů dnes mluví spisovně podle učebnice a hodně z nás se bohužel dnes učí jen z učebnice. Pojď se konečně naučit to, co ti při příštím rozhovoru s Francouzem, koukáním na film nebo při další návštevě Francie zvedne sebevědomí tím, že jim budeš bez problémů rozumět a obohatíš si zároveň svou slovní zásobu!


Jako ve všech mých kurzech používám metodu VIDĚT a SLYŠET. Nejen, že vše uslyšíš vysvětlené, ale zaroveň jsou u všeho titulky, s vyznačeními a obrázky přímo ve videu. O to se tvé učení stává efektivnější a taky určitě zábavnější :-)

A CO K TOMU ZÍSKÁŠ ZDARMA?


Navíc k tomuto kurzu získáš ZDARMA audio verzi všech jeho částí, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, v pohodlí sedačky nebo dokonce i při odpočinku v posteli!

A co všechno tento 2,5 hodinový kurz obsahuje?

K tomu navíc získáš zdarma:

 • Rady a tipy, jak se naučit hovorovou francouzštinu snadno a zábavně
 • Bonusový audio kurz nahraný Olivierem s krátkým e-bookem, ve kterém se naučíš přes 50 hovorových zkratek
 • Bonusový audio kurz nahraný mnou a Olivierem s krátkým e-bookem, ve kterém se naučíš 40 hovorově zkracovaných slov

Podívej se na ukázky ze všech částí tohoto kurzu!

Co takhle si letos nadělit pod stromeček to, že ...

... ovládáš hovorovou francouzštinu a díky tomu:

 • budeš rozumět rodilým mluvčím a budeš si s nimi moct povídat o čemkoli!
 • budeš moct cestovat nejen kdekoli po Francii, ale i po dalších frankofonních státech a nebude ti dělat problém žádný typ přízvuku!
 • se můžeš koukat na jakýkoli francouzský nebo belgický film a nemuset si ho neustále přetáčet nebo zastavovat a dohledávat slovíčka!
 • si budeš moct konečně ve francouzštině i zanadávat!
 • můžeš zažít nezapomenutelné a jedinečné zážitky v cizím státě!
 • si můžeš najít si práci nejen ve Francii a neudělat si hned na pohovoru faux-pas použitím nevhodného slova nebo výrazu!

Online kurz je dostupný kdykoli a kdekoli přímo z tvého soukromého účtu!

Ihned po zaplacení získáš přístup do tvého soukromého klientského účtu, kde nalezneš tento kurz, který je rozdělený do 5 částí. Přístup ke kurzu máš nadále neomezený, kurz ti zůstává napořád a můžeš si jej pouštět opakovaně, kdykoli a kdekoli!


Pokud zakoupil/a už nějaký kurz dříve, účet ti byl již vytvořen a po zaplacení se ti tento kurz přidá automaticky k těm ostatním! Budeš je mít tedy všechny pohromadě.

Ještě váháš, protože si možná pořád myslíš, že ...

"Nechci mluvit hovorovou francouzštinou, chci mluvit spisovně."


To vůbec nemusíš!


Z vlastní zkušenosti ti mohu potvrdit, že nemusíš mluvit hovorovou francouzštinou a bez problému se dorozumíš. ALE... ty jí musíš rozumět.


Francouzi nemluví spisovně, používají denně desítky, ne-li stovky, hovorových výrazů a frází, zjednodušují si gramatická pravidla stejně jako výslovnost a když nadávají, tak to lítá jeden neznámý výraz za druhým. Pokud tomu nebudeš rozumět, tak se budeš ztrácet v kontextu a těžko se ti s nimi bude komunikovat.

"Nevím, kdy a jak začít. Vždyť je toho tolik. Pořádně ještě neumím ani tu spisovnou."


Začni hned a nech to na mně.


Udělala jsem vše pro to, aby byl kurz dostupný ve všech formátech a tobě stačí mít jen připojení k internetu. Pokud se rozhodneš se začít učit ihned, obdržíš přístup do tvého soukromého účtu a budeš se moci na všechny zakoupené kurzy dívat opakovaně, kdykoli a kdekoli.


Jestli chceš ušetřit ještě více času a získat také více možností, vytvořila jsem ke každému kurzu i e-book, který obsahuje kompletní a praktický výpisek a ty si jej můžeš stáhnout a dokonce i vytisknout a vzít si ho tak kamkoli s sebou.


Navíc nezapomeň, že k tomuto kurzu získáš ZDARMA i jeho audio verzi, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, na dovolené nebo třeba při opalování se u moře nebo doma na zahradě!

"Myslím si, že francouzská výslovnost je příliš složitá. Nemám úroveň na to, abych mluvil/a perfektně."


98% mých studentů (i já toho byla součástí) si myslí, že francouzská výslovnost je velmi těžká.


Mají pravdu !


I když je abeceda podobná, výslovnost jednotlivých hlásek je kompletně odlišná oproti češtině. Ve francouzštině existují různá spojení písmenek, které dohromady vytváří jiné zvuky, což dělá z francouzštiny náročný až nevyslovitelný jazyk. Ale toto je pouze prvotní pocit! S kvalitními kurzy nebo zkušeným lektorem zjistíš, že existují pravidla a techniky, jak na to a dá se to úplně v pohodě zvládnout.


Naučím tě, co dělat s pusou, jak ji nastavit, kam umístit jazyk a to vše velmi lehce a lidsky bez užívání nesrozumitelné fonetické teorie. Sama jsem se naučila pouze díky znalostem Francouzů, kteří se také jako děti museli naučit, jak vše vyslovovat a věř nebo ne, o fonetických symbolech nikdy nepadlo ani slovo. Vše spočívalo vždy v tom, co mají dělat s pusou a v puse :-D A přesně toto naučím i já tebe!

Co na mé online kurzy říkají ostatní a jak jim pomohly?


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés