Pojď se taky za pár měsíců naučit francouzsky!

Tady se naučíš mnohem víc než v gramatické učebnici nebo ve škole!

Naučíš se hlavně, jak na francouzštinu snadno, efektivně a jak se u toho bavit! Rozvineš si znalost další podstatné gramatiky pro plynulé mluvení a naučíš se i 3 mini časy. Navíc budeš od začátku pracovat na přízvuku rodilých mluvčí!


Navíc ušetříš spoustu času díky efektivním metodám a tipům, které ti v kurzu předám!

Získej okamžitý přístup ke tvému kurzu,

který obsahuje:

  • Jak časovat slovesa 2. a 3. třídy
  • Nejdůležitější nepravidelná slovesa a jak si v nich hledat podobnosti pro snadnější učení
  • 3 mini časy, které ti umožní upřesnit tvůj projev
  • Spoustu dalších gramatických částí, které potřebuješ pro plynulé vyjadřování
  • Důraz na správnou výslovnost, díky které ti bude každý Francouz rozumět
  • Vše vysvětlené lidsky, bez komplikovaných pouček, efektivně a hlavně zábavně

K tomu získáš ZDARMA:

  • Audio verzi kurzu, kterou si můžeš stáhnout mít ji kdykoli po ruce, ať už jsi na cestě do školy, do práce nebo když zrovna odpočíváš na sedačce s horkou čokoládou!

Navíc můžeš exkluzivně získat e-book ke kurzu, který je dostupný pouze zde!

  • Strukturovaný a praktický 26 stránkový e-book, který obsahuje nejen kompletní zápisek z kurzu, ale i spoustu cvičení s klíčem!
  • Můžeš si ho stáhnout a mít ho tak kdykoli po ruce.


E-book je možné si zakoupit pouze přímo s kurzem, samostatně není nedostupný.

Fakturační údaje

Informace o platbě

Tvoje objednávka

Exkluzivní nabídka E-BOOK pouze za 299Kč 199 Kč : Zaškrnutím políčka získáváš k online kurzu i 26 stránkový e-book za zvýhodněnou cenu, který obsahuje kompletní a přehledný výpisek z kurzu. Nejen, že ti usnadní učení, ale nebudeš ani muset ztrácet čas vytvářením výpisků a hledáním cvičení s odpověďmi! Vše je pro tebe již připravené :-)


Paiement 100% sécurisé.

ZÍSKEJ VÍCE ČASU!


Jestli už dnes pociťuješ, že se francouzštinu učíš několik let bez výrazného posunu, tak je právě teď čas na to, získat efektivní metody, které jsou ověřené a vyzkoušené nejen na mně, ale i na mých studentech. Díky více než 2 000 odučených lekcí jsem sesbírala ty nejefektivnější metody a mnemotechnické pomůcky přímo z francouzských škol a ty najdeš i v mých kurzech!

UŠETŘI SVOU ENERGII!


Neztrácej už více energii hledáním lektorů, materiálů, všelijakých učebnic. Využij těchto kurzů, ve kterých si najdeš přímo to, co potřebuješ a navíc zažiješ ten úžasný pocit při zjištění, že francouzština nemusí být tak komplikovaná a přízvuku můžeš docílit po jednom kurzu! Navíc už nebudeš ztrácet čas s nesmyslnými poučkami, ale naučím tě, jak se vše používá v každodenním životě ve Francii.

UŠETŘI PENÍZE!


Možná si už vyzkoušel/a více lektorů, kurzů, učebnic, ale žádný ti nesedl a ty máš pocit, že jsi vyhodil/a spoustu peněz z okna? Tomu je konec! Vyzkoušej mé kurzy a pokud zjistíš, že to pro tebe není to pravé, můžeš se mi do 14 dnů ozvat a vrátím ti peníze!

BAV SE!


Není nic důležitějšího a efektivnějšího, než aby tě učení se cizího jazyka bavilo! V kurzech ti vysvětlím francouzštinu nejen lehce a prakticky, ale především zábavně a díky jejich neomezené dostupnosti, se můžeš učit kdykoli a klidně i z pohodlí gauče nebo rovnou postele! :-D


© 2023 Francouzština s Teri

Tous droits réservés