Chceš se pobavit o svých plánech?

Tady se naučíš mnohem víc než v gramatické učebnici nebo ve škole!

Naučíš se hlavně, jak se tyto časy používají v praxi a v každodenním životě, díky čemuž budeš schopný/á vést plynulé konverzace a moci si povídat o svých plánech a projektech.


Navíc ušetříš spoustu času díky efektivním metodám a tipům, které tě naučím!

Získej okamžitý přístup ke tvému kurzu,

který obsahuje:

 • Použití třích budoucích časů v praxi a především v každodenním životě pomocí příkladových vět, které si už mohl/a slyšet v běžném hovoru
 • Jak se tyto časy tvoří a na co si dát pozor?
 • Rozdíl mezi futur proche a přítomným časem
 • Rozdíl mezi futur proche a futur simple
 • Rozdíl mezi futur simple a futur antérieur
 • Vše vysvětlené lidsky, bez komplikovaných pouček, efektivně a hlavně zábavně
 • Užitečné rady a tipy, jak ovládat snadno nepravidelná slovesa nebo jak se liší učebnicové použití od toho hovorového

K tomu získáš ZDARMA:

 • Audio verzi kurzu v hodnotě 599 Kč, kterou si můžeš stáhnout mít ji kdykoli po ruce, ať už jsi na cestě do školy, do práce nebo když zrovna odpočíváš na sedačce s horkou čokoládou!

Navíc můžeš exkluzivně získat e-book ke kurzu, který je dostupný pouze zde!

 • 21 stránkový, strukturovaný a praktický e-book, který obsahuje kompletní zápisek z kurzu
 • Obsahuje také přes 130 cvičebních příkladů a klíč
 • Můžeš si ho stáhnout a mít ho tak kdykoli po ruce.


E-book je možné si zakoupit pouze přímo s kurzem, samostatně není nedostupný.

Fakturační údaje

Informace o platbě

Tvoje objednávka

Exkluzivní nabídka E-BOOK pouze za 399Kč 249 Kč : Zaškrnutím políčka získávám ke kurzu i 21 stránkový e-book, který obsahuje kompletní výpisek z kurzu a přes 130 cvičení s klíčem!

Paiement 100% sécurisé.

ZÍSKEJ VÍCE ČASU!


Jestli už dnes pociťuješ, že se francouzštinu učíš několik let bez výrazného posunu, tak je právě teď čas na to, získat efektivní metody, které jsou ověřené a vyzkoušené nejen na mně, ale i na mých studentech. Díky více než 2 000 odučených lekcí jsem sesbírala ty nejefektivnější metody a mnemotechnické pomůcky přímo z francouzských škol a ty najdeš i v mých kurzech!

UŠETŘI SVOU ENERGII!


Neztrácej už více energii hledáním lektorů, materiálů, všelijakých učebnic. Využij těchto kurzů, ve kterých si najdeš přímo to, co potřebuješ a navíc zažiješ ten úžasný pocit při zjištění, že francouzština nemusí být tak komplikovaná a přízvuku můžeš docílit po jednom kurzu! Navíc už nebudeš ztrácet čas s nesmyslnými poučkami, ale naučím tě, jak se vše používá v každodenním životě ve Francii.

UŠETŘI PENÍZE!


Možná si už vyzkoušel/a více lektorů, kurzů, učebnic, ale žádný ti nesedl a ty máš pocit, že jsi vyhodil/a spoustu peněz z okna? Tomu je konec! Vyzkoušej mé kurzy a pokud zjistíš, že to pro tebe není to pravé, můžeš se mi do 14 dnů ozvat a vrátím ti peníze!

BAV SE!


Není nic důležitějšího a efektivnějšího, než aby tě učení se cizího jazyka bavilo! V kurzech ti vysvětlím francouzštinu nejen lehce a prakticky, ale především zábavně a díky jejich neomezené dostupnosti, se můžeš učit kdykoli a klidně i z pohodlí gauče nebo rovnou postele! :-D


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés