Pojď se stát mistrem francouzských sloves!

Tady se naučíš mnohem víc než v gramatické učebnici nebo ve škole!

Nemusíš se francouzskými slovesy nechat ovládat a děsit se jich! Se mnou se nejen zbavíš strachu, ale navíc se staneš jejich mistrem. Naučím tě také spoustu tipů a triků, jak si v nich hledat podobnosti a jak se je efektivně učit!

Získej okamžitý přístup ke tvému kurzu,

který obsahuje:

  • Slovesa 1., 2. a 3. třídy a jejich nejčastější výjimky
  • Zvratná slovesa a jejich proměnlivý slovosled
  • Slovesa, která se často pletou
  • Nepravidelná slovesa
  • Vše vysvětlené lidsky, efektivně a hlavně zábavně na příkladových větách ze života ve Francii
  • Důležité rady a tipy, které ti usnadní učení a ušetří čas

K tomu získáš ZDARMA:

  • Audio verzi kurzu, kterou si můžeš stáhnout mít ji kdykoli po ruce, ať už jsi na cestě do školy, do práce nebo když zrovna odpočíváš na sedačce s horkou čokoládou!

Navíc můžeš exkluzivně získat e-book ke kurzu, který je dostupný pouze zde!

  • Strukturovaný a praktický 34 stránkový e-book, který obsahuje nejen kompletní a strukturovaný zápisek z kurzu, ale i přes 270 cvičení a překladů s klíčem!
  • Můžeš si ho stáhnout a mít ho tak kdykoli po ruce.


E-book je možné si zakoupit pouze přímo s kurzem, samostatně není nedostupný.

Fakturační údaje

Informace o platbě

Tvoje objednávka

Exkluzivní nabídka E-BOOK pouze za 399Kč 249 Kč : Zaškrnutím políčka získáváš k online kurzu i 34 stránkový e-book za zvýhodněnou cenu, který obsahuje kompletní a přehledný výpisek z kurzu a přes 270 cvičení s klíčem!

Paiement 100% sécurisé.

ZÍSKEJ VÍCE ČASU!


Jestli už dnes pociťuješ, že se francouzštinu učíš několik let bez výrazného posunu, tak je právě teď čas na to, získat efektivní metody, které jsou ověřené a vyzkoušené nejen na mně, ale i na mých studentech. Díky více než 2 000 odučených lekcí jsem sesbírala ty nejefektivnější metody a mnemotechnické pomůcky přímo z francouzských škol a ty najdeš i v mých kurzech!

UŠETŘI SVOU ENERGII!


Neztrácej už více energii hledáním lektorů, materiálů, všelijakých učebnic. Využij těchto kurzů, ve kterých si najdeš přímo to, co potřebuješ a navíc zažiješ ten úžasný pocit při zjištění, že francouzština nemusí být tak komplikovaná a přízvuku můžeš docílit po jednom kurzu! Navíc už nebudeš ztrácet čas s nesmyslnými poučkami, ale naučím tě, jak se vše používá v každodenním životě ve Francii.

UŠETŘI PENÍZE!


Možná si už vyzkoušel/a více lektorů, kurzů, učebnic, ale žádný ti nesedl a ty máš pocit, že jsi vyhodil/a spoustu peněz z okna? Tomu je konec! Vyzkoušej mé kurzy a pokud zjistíš, že to pro tebe není to pravé, můžeš se mi do 14 dnů ozvat a vrátím ti peníze!

BAV SE!


Není nic důležitějšího a efektivnějšího, než aby tě učení se cizího jazyka bavilo! V kurzech ti vysvětlím francouzštinu nejen lehce a prakticky, ale především zábavně a díky jejich neomezené dostupnosti, se můžeš učit kdykoli a klidně i z pohodlí gauče nebo rovnou postele! :-D


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés