Chceš přestat dělat hloupé chyby?

Ano, francouzština je možná náročnější než jiné jazyky a obsahuje spoustu výjimek, to už jsi určitě slyšel/a a víš o tom. Ale věděl/a jsi také, že se tyto výjimky dají snadno a zábavně zvládnout a můžeš se pak vyhnout nemilým faux-pas před rodilým mluvčím?


POJĎ! UKÁŽU TI, JAK NA TO!


 • Chceš ovládat s lehkostí francouzské výjimky?
 • Chceš vědět nejen to, v čem spousta z nás dělá chyby, ale hlavně, jak jim předejít?
 • Chceš si vyladit svou francouzštinu během 60 minut a posunout ji o úroveň výš?

Tak mě následuj a spolu to zvládneme!

Často se setkávám s tím, že nejen já, ale i moji studenti chybujeme v podobných věcech. Ať už se jedná o menší chyby nebo větší chyby, pramení z toho stejného a to z velkého počtu výjimek, které francouzská gramatika obsahuje. V tomto kurzu si za 60 minut vysvětlíme několik z nich a ty v tom budeš mít jasno a nebudeš v tom už více chybovat.


UDĚLÁME SI V TOM POŘÁDEK A NAVÍC SE U TOHO POBAVÍME.


Díky příkladovým větám z mého každodenního života ve Francii si tyto výjimky rozlouskneme jednou pro vždy a navíc budeš moct aplikovat tyto věty v jakékoli konverzaci s rodilým mluvčím. Nemusíš si už lámat hlavu s nepochopitelnými a komplikovanými poučkami v gramatickými učebnicích. V kurzu ti vše vysvětlím lidsky a srozumitelně.


Jako ve všech mých kurzech používám metodu VIDĚT a SLYŠET. Nejen, že vše uslyšíš vysvětlené, ale zaroveň jsou u všeho titulky přímo ve videu. O to se tvé učení stává efektivnější a taky určitě zábavnější :-)

A CO K TOMU ZÍSKÁŠ ZDARMA?


Navíc k tomuto kurzu získáš ZDARMA audio verzi, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, v pohodlí sedačky nebo dokonce i při odpočinku v posteli!

Co kurz obsahuje ?

Podívej se na ukázku tohoto kurzu!

A teď si představ ten krásný pocit...

..., že se umíš plynule vyjádřit a můžeš cestovat nejen ve Francii, ale i dalších 29 frankofonních státech a to ti umožní:

 • najít si lehce spoustu zahraničních přátel
 • umět se správně zeptat na cestu nebo na doporučení na nejlepší pekárnu
 • rozumět rodilým mluvčím a popovídat si s nimi
 • poznat blíže jejich rozdílnou kulturu
 • zažít nezapomenutelné a jedinečné zážitky v cizím státě
 • najít si práci nejen ve Francii
 • sledovat Četníky ze Saint-Tropez nebo jiný francouzský film v originále
 • přečíst si nejen Lakomce od Molière ve francouzštině, ale i současné autory

Online kurz je dostupný kdykoli a kdekoli přímo z tvého soukromého účtu!

Ihned po zaplacení získáš přístup do tvého soukromého klientského účtu, kde nalezneš tento kurz s e-bookem. Přístup ke kurzu máš nadále neomezený, kurz ti zůstává napořád a můžeš si jej pouštět opakovaně, kdykoli a kdekoli!


Pokud zakoupil/a už nějaký kurz dříve, účet ti byl již vytvořen a po zaplacení se ti tento kurz přidá automaticky k těm ostatním! Budeš je mít tedy všechny pohromadě.

Ještě váháš, protože si možná pořád myslíš, že ...

"Nechci se učit francouzsky několik let a nakonec vůbec neumět mluvit plynule."


To vůbec nemusíš!


Odhalím ti, jak se naučit mluvit plynule francouzsky za pár měsíců dle mých jedinečných a efektivních metod. Po přestěhování do Francie, jsem se naučila francouzsky za 4 měsíce a byla schopná skvěle vyslovat díky radám přímo od rodilých mluvčí.


Po několika měsících tréninku, desítkách knih, hodinách filmů, seriálů a více než 2 000 odučených hodinách, jsem dala dohromady veškeré znalosti do 60 minutového kurzu, ve kterém se naučíš ty nejlepší a nejefektivnější metody a díky nim budeš zvládat vyslovovat rychle a bez přízvuku!

"Nevím, kdy a jak začít. Bojím se, že po čase stejně vše zapomenu."


Začni hned a nech to na mně.


Udělala jsem vše pro to, aby byl kurz dostupný ve všech formátech a tobě stačí mít jen připojení k internetu. Pokud se rozhodneš se začít učit ihned, obdržíš přístup do tvého soukromého účtu a budeš se moci na všechny zakoupené kurzy dívat opakovaně, kdykoli a kdekoli.


Jestli chceš ušetřit ještě více času a získat také více možností, vytvořila jsem ke každému kurzu i e-book, který obsahuje kompletní a praktický výpisek a ty si jej můžeš stáhnout a dokonce i vytisknout a vzít si ho tak kamkoli s sebou.


Navíc nezapomeň, že k tomuto kurzu získáš ZDARMA i jeho audio verzi, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, na dovolené nebo třeba při opalování se u moře nebo doma na zahradě!

"Myslím si, že francouzská výslovnost je příliš složitá. Nemám úroveň na to, abych mluvil/a perfektně."


98% mých studentů (i já toho byla součástí) si myslí, že francouzská výslovnost je velmi těžká.


Mají pravdu !


I když je abeceda podobná, výslovnost jednotlivých hlásek je kompletně odlišná oproti češtině. Ve francouzštině existují různá spojení písmenek, které dohromady vytváří jiné zvuky, což dělá z francouzštiny náročný až nevyslovitelný jazyk. Ale toto je pouze prvotní pocit! S kvalitními kurzy nebo zkušeným lektorem zjistíš, že existují pravidla a techniky, jak na to a dá se to úplně v pohodě zvládnout.


Naučím tě, co dělat s pusou, jak ji nastavit, kam umístit jazyk a to vše velmi lehce a lidsky bez užívání nesrozumitelné fonetické teorie. Sama jsem se naučila pouze díky znalostem Francouzů, kteří se také jako děti museli naučit, jak vše vyslovovat a věř nebo ne, o fonetických symbolech nikdy nepadlo ani slovo. Vše spočívalo vždy v tom, co mají dělat s pusou a v puse :-D A přesně toto naučím i já tebe!

Napsali jste o mně...


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés