Pojď si v těch výjimkách udělat jasno!

Tady se neučíš z učebnice,

ale z praxe ze života ve Francii!

Nebylo by super přestat dělat zbytečné chyby a udělat si konečně jasno v těch nejtěžších gramatických celcích a výjimkách? Já vím, že bylo! Proto je tento kurz právě pro tebe :-)


Navíc ušetříš spoustu času díky efektivním metodám a příkladovým větám z každodenního života.

Získej okamžitý přístup ke tvému kurzu,

který obsahuje:

  • Slovesa, která se často pletou
  • Výjimky u sloves
  • Zájmena EN a Y a pravidla pro jejich správné použití
  • Předložky a na co si u nich dát pozor?
  • Členy určité, neurčité a dělivé a jejich vzájené porovnání
  • Vše vysvětlené lidsky, bez komplikovaných pouček, efektivně a hlavně zábavně
  • Důležité rady a tipy, které ti usnadní učení a ušetří čas

K tomu získáš ZDARMA:

  • Audio verzi kurzu, kterou si můžeš stáhnout mít ji kdykoli po ruce, ať už jsi na cestě do školy, do práce nebo když zrovna odpočíváš na sedačce s horkou čokoládou!

Navíc můžeš exkluzivně získat e-book ke kurzu, který je dostupný pouze zde!

  • Strukturovaný a praktický 32 stránkový e-book, který obsahuje nejen kompletní zápisek z kurzu, ale i spoustu cvičení s klíčem!
  • Můžeš si ho stáhnout a mít ho tak kdykoli po ruce.


E-book je možné si zakoupit pouze přímo s kurzem, samostatně není nedostupný.

Fakturační údaje

Informace o platbě

Tvoje objednávka

Exkluzivní nabídka E-BOOK pouze za 299Kč 199 Kč : Zaškrnutím políčka získáváš k online kurzu i 32 stránkový e-book za zvýhodněnou cenu, který obsahuje kompletní a přehledný výpisek z kurzu. Nejen, že ti usnadní učení, ale nebudeš ani muset ztrácet čas vytvářením výpisků a hledáním cvičení s odpověďmi!

Paiement 100% sécurisé.

ZÍSKEJ VÍCE ČASU!


Jestli už dnes pociťuješ, že se francouzštinu učíš několik let bez výrazného posunu, tak je právě teď čas na to, získat efektivní metody, které jsou ověřené a vyzkoušené nejen na mně, ale i na mých studentech. Díky více než 2 000 odučených lekcí jsem sesbírala ty nejefektivnější metody a mnemotechnické pomůcky přímo z francouzských škol a ty najdeš i v mých kurzech!

UŠETŘI SVOU ENERGII!


Neztrácej už více energii hledáním lektorů, materiálů, všelijakých učebnic. Využij těchto kurzů, ve kterých si najdeš přímo to, co potřebuješ a navíc zažiješ ten úžasný pocit při zjištění, že francouzština nemusí být tak komplikovaná a přízvuku můžeš docílit po jednom kurzu! Navíc už nebudeš ztrácet čas s nesmyslnými poučkami, ale naučím tě, jak se vše používá v každodenním životě ve Francii.

UŠETŘI PENÍZE!


Možná si už vyzkoušel/a více lektorů, kurzů, učebnic, ale žádný ti nesedl a ty máš pocit, že jsi vyhodil/a spoustu peněz z okna? Tomu je konec! Vyzkoušej mé kurzy a pokud zjistíš, že to pro tebe není to pravé, můžeš se mi do 14 dnů ozvat a vrátím ti peníze!

BAV SE!


Není nic důležitějšího a efektivnějšího, než aby tě učení se cizího jazyka bavilo! V kurzech ti vysvětlím francouzštinu nejen lehce a prakticky, ale především zábavně a díky jejich neomezené dostupnosti, se můžeš učit kdykoli a klidně i z pohodlí gauče nebo rovnou postele! :-D


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés