Chceš mít dokonalý projev v minulosti?

Tento kurz tě nenaučí jen to,

co je v učebnicích a co ses učil/a ve škole!

Naučíš se hlavně, jak se tento čas užívá v praxi a v každodenním životě, díky čemuž budeš schopný/á vést plynulé konverzace o tom, co jsi dělal/a o víkendu nebo na dovolené.


Navíc ušetříš spoustu času díky efektivním metodám a mnémotechnickým pomůckám, které tě naučím!

Získej okamžitý přístup ke tvému kurzu,

který obsahuje:


  • Jak se tento minulý čas tvoří a v jakých konkrétních případech jej použít?
  • Porovnáme si tento čas i s Passé composé a Imparfait, abys věděl/a, jak jsou odlišné a jak se zároveň doplňují
  • Použití tohoto času v praxi a především v každodenním životě pomocí příkladových vět, které si už mohl/a slyšet v běžném hovoru
  • Vše vysvětlené lidsky, bez komplikovaných pouček, efektivně a hlavně zábavně

K tomu získáš ZDARMA:

  • Audio verzi kurzu v hodnotě 299 Kč, kterou si můžeš stáhnout mít ji kdykoli po ruce, ať už jsi na cestě do školy, do práce nebo když se zrovna opaluješ u moře nebo na zahradě!
  • Strukturovaný a praktický e-book, který obsahuje nejen kompletní zápisek z kurzu, ale i spoustu cvičení a překladů s klíčem! Můžeš si ho stáhnout a mít ho tak kdykoli po ruce.

Fakturační údaje

Informace o platbě

Tvoje objednávka

Paiement 100% sécurisé.

ZÍSKEJ VÍCE ČASU!


Jestli už dnes pociťuješ, že se francouzštinu učíš několik let bez výrazného posunu, tak je právě teď čas na to, získat efektivní metody, které jsou ověřené a vyzkoušené nejen na mně, ale i na mých studentech. Díky více než 2 000 odučených lekcí jsem sesbírala ty nejefektivnější metody a mnémotechnické pomůcky přímo z francouzských škol a ty najdeš i v mých kurzech!

UŠETŘI SVOU ENERGII!


Neztrácej už více energii hledáním lektorů, materiálů, všelijakých učebnic. Využij těchto kurzů, ve kterých si najdeš přímo to, co potřebuješ a navíc zažiješ ten úžasný pocit při zjištění, že francouzština nemusí být tak komplikovaná a přízvuku můžeš docílit po jednom kurzu! Navíc už nebudeš ztrácet čas s nesmyslnými poučkami, ale naučím tě, jak se vše používá v každodenním životě ve Francii.

UŠETŘI PENÍZE!


Možná si už vyzkoušel/a více lektorů, kurzů, učebnic, ale žádný ti nesedl a ty máš pocit, že jsi vyhodil/a spoustu peněz z okna? Tomu je konec! Vyzkoušej mé kurzy a pokud zjistíš, že to pro tebe není to pravé, můžeš se mi do 14 dnů ozvat a vrátím ti peníze!

BAV SE!


Není nic důležitějšího a efektivnějšího, než aby tě učení se cizího jazyka bavilo! V kurzech ti vysvětlím francouzštinu nejen lehce a prakticky, ale především zábavně a díky jejich neomezené dostupnosti, se můžeš učit kdykoli a klidně i z pohodlí gauče nebo rovnou postele! :-D


© 2023 Francouzština s Teri

Tous droits réservés