Pojď se učit snadno a zábavně!

Protože tohle tě učebnice prostě nenaučí!

Nebylo by super si moct ve Francii cokoli objednat nebo umět polemizovat o všem, co by mohlo, mělo nebo mělo bývalo být? Já vím, že bylo! Proto je tento kurz právě pro tebe :-)


Navíc díky zábavnému vysvětlení a snadným příkladovým větám z každodenního života nebudeš mít ani pocit, že se učíš!

Získej okamžitý přístup ke tvému kurzu,

který obsahuje:

 • Zábavnou metodu učení, u které si můžeš dát víno či nějakou francouzskou delikatesu!
 • Důležité rady, tipy a memotechnické pomůcky, které ti usnadní učení a ušetří čas
 • Jak se tvoří a používá podmiňovací způsob přítomný?
 • Jak se tvoří a používá podmiňovací způsob minulý?
 • 6 podmínkových vět, které Francouzi používají denně!
 • Porovnání dle úrovně zdvořilosti
 • Porovnání se všemi ostatními časy
 • Porovnání podmínkových vět mezi sebou na několika příkladových větách

K tomu získáš ZDARMA:

 • Audio verzi kurzu, kterou si můžeš stáhnout mít ji kdykoli po ruce, ať už jsi na cestě do školy, do práce nebo když zrovna odpočíváš na sedačce s kávičkou!

Navíc můžeš exkluzivně získat e-book ke kurzu, který je dostupný pouze zde!

 • Strukturovaný a praktický 25 stránkový e-book, který obsahuje nejen kompletní zápisek z kurzu, ale i přes 150 cvičebních vět s klíčem!
 • Můžeš si ho stáhnout a mít ho tak kdykoli po ruce.


E-book je možné si zakoupit pouze přímo s kurzem, samostatně není nedostupný.

Fakturační údaje

Informace o platbě

Tvoje objednávka

Exkluzivní nabídka E-BOOK pouze za 299Kč 199 Kč : Zaškrnutím políčka získáváš k online kurzu i 25 stránkový e-book za zvýhodněnou cenu, který obsahuje kompletní a přehledný výpisek z kurzu s 6 stránkami cvičení a klíčem. Nejen, že ti usnadní učení, ale nebudeš ani muset ztrácet čas vytvářením výpisků a hledáním cvičení!

Paiement 100% sécurisé.

ZÍSKEJ VÍCE ČASU!


Jestli už dnes pociťuješ, že se francouzštinu učíš několik let bez výrazného posunu, tak je právě teď čas na to, získat efektivní metody, které jsou ověřené a vyzkoušené nejen na mně, ale i na mých studentech. Díky více než 2 500 odučených lekcí jsem sesbírala ty nejefektivnější metody a mnemotechnické pomůcky přímo z francouzských škol a ty najdeš i v mých kurzech!

UŠETŘI SVOU ENERGII!


Neztrácej už více energii hledáním lektorů, materiálů, všelijakých učebnic. Využij těchto kurzů, ve kterých si najdeš přímo to, co potřebuješ a navíc zažiješ ten úžasný pocit při zjištění, že francouzština nemusí být tak komplikovaná a přízvuku můžeš docílit po jednom kurzu! Navíc už nebudeš ztrácet čas s nesmyslnými poučkami, ale naučím tě, jak se vše používá v každodenním životě ve Francii.

UŠETŘI PENÍZE!


Možná si už vyzkoušel/a více lektorů, kurzů, učebnic, ale žádný ti nesedl a ty máš pocit, že jsi vyhodil/a spoustu peněz z okna? Tomu je konec! Vyzkoušej mé kurzy a pokud zjistíš, že to pro tebe není to pravé, můžeš se mi do 14 dnů ozvat a vrátím ti peníze!

BAV SE!


Není nic důležitějšího a efektivnějšího, než aby tě učení se cizího jazyka bavilo! V kurzech ti vysvětlím francouzštinu nejen lehce a prakticky, ale především zábavně a díky jejich neomezené dostupnosti, se můžeš učit kdykoli a klidně i z pohodlí gauče nebo rovnou postele! :-D


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés