Chceš si vyzkoušet, jak porozumíš Francouzi?


 • Chceš si vyzkoušet, zda perfektně porozumíš rodilému mluvčí a ověřit si své znalosti pravopisu?
 • Chceš si rozšířit svou slovní zásobu o slovíčka s vánoční tématiku a dozvědět se víc o Vánocích ve Francii?
 • Chceš se naladit na vánoční atmosféru?

Tak tento kurz je právě pro tebe.

Diktát je čtený Olivierem, tedy rodilým mluvčím. Po přečtení diktátu si celý diktát projdeš společně se mnou i Olivierem, kde ti vysvětlíme ve francouzštině s francouzskými titulkami, jak by vše mělo být napsané a následně ti to dovysvětlím ještě v češtině. U pár slov jsme vyzdvihli i výslovnost :-)

A CO K TOMU ZÍSKÁŠ ZDARMA?


Součástí videa je také e-book, který obsahuje nejen prostor pro napsání diktátu a jeho přepis, ale také slovní zásobu na Vánoce a několik cvičení, kde si tuto slovní zásobu budeš moct rovnou procvičit. Na závěr najdeš také klíč, aby sis mohl/a cvičení zkontrolovat.

Co kurz obsahuje ?

 • Diktát čtený rodilým mluvčím (1x čtený rychle, 1x čtený pomalu, abys měl/a dostatek času na zapsání a popřemýšlení o pravopisu)
 • Společné vysvětlení diktátu s titulkami, jak ve francouzštině, tak v češtině
 • E-book s prostorem pro zapsání diktátu, jeho přepisem, slovní zásobou a cvičeními na vánoční tématiku s klíčem

Podívej se na ukázku tohoto kurzu!

A teď si představ ten krásný pocit...

..., že rozumíš rodilému mluvčí a ovládáš perfektně pravopis, což ti umožní:

 • najít si lehce spoustu zahraničních přátel
 • umět se správně zeptat na cestu nebo na doporučení na nejlepší pekárnu
 • rozumět rodilým mluvčím a popovídat si s nimi
 • poznat blíže jejich rozdílnou kulturu
 • zažít nezapomenutelné a jedinečné zážitky v cizím státě
 • najít si práci nejen ve Francii
 • sledovat Četníky ze Saint-Tropez nebo jiný francouzský film v originále
 • přečíst si nejen Lakomce od Molière ve francouzštině, ale i současné autory

Online kurz je dostupný kdykoli a kdekoli přímo z tvého soukromého účtu!

Ihned po zaplacení získáš přístup do tvého soukromého klientského účtu, kde nalezneš tento kurz s e-bookem. Přístup ke kurzu máš nadále neomezený, kurz ti zůstává napořád a můžeš si jej pouštět opakovaně, kdykoli a kdekoli!


Pokud zakoupil/a už nějaký kurz dříve, účet ti byl již vytvořen a po zaplacení se ti tento kurz přidá automaticky k těm ostatním! Budeš je mít tedy všechny pohromadě.

Ještě váháš, protože si možná pořád myslíš, že ...

"Nechci se učit francouzsky několik let a nakonec vůbec neumět mluvit plynule."


To vůbec nemusíš!


Odhalím ti, jak se naučit mluvit plynule francouzsky za pár měsíců dle mých jedinečných a efektivních metod. Po přestěhování do Francie, jsem se naučila francouzsky za 4 měsíce a byla schopná skvěle vyslovat díky radám přímo od rodilých mluvčí.


Po několika měsících tréninku, desítkách knih, hodinách filmů, seriálů a více než 2 000 odučených hodinách, jsem dala dohromady veškeré znalosti do 60 minutového kurzu, ve kterém se naučíš ty nejlepší a nejefektivnější metody a díky nim budeš zvládat vyslovovat rychle a bez přízvuku!

"Nevím, kdy a jak začít. Bojím se, že po čase stejně vše zapomenu."


Začni hned a nech to na mně.


Udělala jsem vše pro to, aby byl kurz dostupný ve všech formátech a tobě stačí mít jen připojení k internetu. Pokud se rozhodneš se začít učit ihned, obdržíš přístup do tvého soukromého účtu a budeš se moci na všechny zakoupené kurzy dívat opakovaně, kdykoli a kdekoli.


Jestli chceš ušetřit ještě více času a získat také více možností, vytvořila jsem ke každému kurzu i e-book, který obsahuje kompletní a praktický výpisek a ty si jej můžeš stáhnout a dokonce i vytisknout a vzít si ho tak kamkoli s sebou.


Navíc nezapomeň, že k tomuto kurzu získáš ZDARMA i jeho audio verzi, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, na dovolené nebo třeba při opalování se u moře nebo doma na zahradě!

"Myslím si, že francouzská výslovnost je příliš složitá. Nemám úroveň na to, abych mluvil/a perfektně."


98% mých studentů (i já toho byla součástí) si myslí, že francouzská výslovnost je velmi těžká.


Mají pravdu !


I když je abeceda podobná, výslovnost jednotlivých hlásek je kompletně odlišná oproti češtině. Ve francouzštině existují různá spojení písmenek, které dohromady vytváří jiné zvuky, což dělá z francouzštiny náročný až nevyslovitelný jazyk. Ale toto je pouze prvotní pocit! S kvalitními kurzy nebo zkušeným lektorem zjistíš, že existují pravidla a techniky, jak na to a dá se to úplně v pohodě zvládnout.


Naučím tě, co dělat s pusou, jak ji nastavit, kam umístit jazyk a to vše velmi lehce a lidsky bez užívání nesrozumitelné fonetické teorie. Sama jsem se naučila pouze díky znalostem Francouzů, kteří se také jako děti museli naučit, jak vše vyslovovat a věř nebo ne, o fonetických symbolech nikdy nepadlo ani slovo. Vše spočívalo vždy v tom, co mají dělat s pusou a v puse :-D A přesně toto naučím i já tebe!

Napsali jste o mně...


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés