Uč se konečně snadno a bav se u toho!

Tohle tě v Česku a na Slovensku nikdo nenaučí.

Tohle je totiž přímo z francouzských škol!

AŤ UŽ JSI ZAČÁTEČNÍK NEBO POKROČILÝ, TENHLE KURZ TĚ ZACHRÁNÍ!

 • Chceš se konečně učit snadno pomocí mnemotechnických pomůcek, které se učí samotní Francouzi?
 • Chceš se zbavit typického českého přízvuku a opět posunout svou výslovnost o úroveň dál?
 • Chceš znát mnemotechnické pomůcky, které ti usnadní učení pravidel výslovnosti?
 • Chceš si obohatit slovní zásobu pro běžné denní konverzace a vědět, jak efektivně zařadit francouzštinu do tvého každodenního života?

Žádné učení nazpaměť! Uč se snadno pomocí mnemotechnických pomůcek a bav se u toho :-)

Tento kurz, který trvá 2 hodiny, je rozdělený do 3 částí, ve kterých se dozvíš ty nejefektivnější mnemotechnické gramatické i výslovnostní pomůcky, které tě v Česku a na Slovensku nikdo nenaučí. Tyto pomůcky totiž pochází přímo z francouzských škol! Na tomto kurzu jsem totiž nepracovala sama, ale i s Olivierem a mou profesorkou!


Dozvíš se také, jak se zbavit českého přízvuku, v čem při výslovnosti nejvíc chybujeme a co Francouzům opravdu rve uši :-D Zaměříme se také na obohacení slovní zásoby a naučím tě desítky způsobů, jak říct různá slova a fráze, které potřebuješ ke každodenní konverzaci, jinak.


Tento kurz je navíc obsahuje spoustu dalších bonusových materiálů, které ti pomohou zdokonalit výslovnost a co se týká slovní zásoby, tak i extra materiály, díky kterým zakomponuješ francouzštinu do tvého každodenního života zábavným způsobem. Novinkou jsou taky interaktivní cvičení, které najdeš přímo u kurzu!


KONEC NUDNÝM UČEBNICÍM A ŠROCENÍ SE NAZPAMĚŤ !


Po více než 2500 odučených hodinách a 3 letech zkušeností jsem sestavila tento kurz s pomocí Oliviera a mé profesorky francouzštiny tak, aby ses za 2 hodiny dozvěděl/a ty nejlepší pomůcky, díky kterým už nebudeš muset trávit desítky hodin nad nudnou učebnicí nebo se drtit různé části gramatiky nazpaměť.


Kurz je sestavený zábavně s příkladovými větami ze života a díky ilustracím a doplňujícím animacím ti to půjde úplně samo a ty si u toho budeš moct klidně vychutnat sklenku dobrého vína nebo vychlazeného piva :-D

A CO K TOMU ZÍSKÁŠ ZDARMA?


Navíc k tomuto kurzu získáš ZDARMA audio verzi, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, v pohodlí sedačky nebo dokonce i při odpočinku v posteli!

Co se přesně v tomhle kurzu naučíš?

Jaké další bonusy a materiály získáš v kurzu navíc a zdarma?

Novinkou v tomto kurzu jsou i interaktivní cvičení, která ti pomohou nejen se slovní zásobou,

ale i s výslovností a jejími pravidly.

Návod na to, jak si nastavit cíle, u kterých vydržíš a k tomu pomocník, který ti pomůže sledovat tvé pokroky po celý rok!

Není nic lepšího než zakomponovat francouzštinu do tvého každodenního života. Francouzský deník vděčnosti, nákupní seznam a to do list ti s tím pomohou.

Pomocníci, kteří ti usnadní učení nejen nových francouzských sloves a jejich časování, ale i nových slovíček.

E-book s audio nahrávkou "Jak na francouzské nosovky",

které jsme pro tebe vytvořili s Olivierem a který tě naučí, jak nastavit pusu, jakou vydat hlásku a zároveň si to můžeš naposlouchat a procvičit s námi.

Udělej si představu, jak kurz vypadá a podívej se na ukázku!

A teď si představ ten krásný pocit...

, že víš, jak se učit snadno a efektivně, mluvíš plynule bez přízvuku a můžeš cestovat nejen ve Francii, ale i dalších 29 frankofonních státech a to ti umožní:


 • soustředit se na to, co ti dělá problém a nemuset se nic učit nazpaměť
 • zbavit se představy, že se budeš francouzštinu učit desítky let
 • oslnit nejen samotné rodilé Francouze, ale i rodinu či přátele výslovností bez přízvuku
 • nebát se se bavit s kýmkoli a o čemkoli a o cokoli si požádat
 • poznat a lépe pochopit francouzskou kulturu
 • dívat se na filmy bez titulků a rozumět všemu, i hovorové výslovnosti
 • mluvit plynule bez zasekávání se nebo dlouhého přemýšlení
 • udělat dobrý dojem na pohovoru a najít si tak práci nejen ve Francii
 • sledovat Četníky ze Saint-Tropez nebo jiný francouzský film v originále
 • přečíst si nejen Lakomce od Molière ve francouzštině, ale i současné autory

Online kurz je dostupný kdykoli a kdekoli přímo z tvého soukromého účtu!

Tento kurz je dostupný kdykoli a odkudkoli díky tvému snadnému přístupu přes členskou sekci.


Pokud je tohle tvůj první kurz, obdržíš mailem po uhrazení objednávky odkaz, kde si vytvoříš heslo a jednoduše se připojíš do svého účtu. Jestli už účet máš, kurz se ti automaticky přidá k ostatním :-)


Kurz ti zůstává napořád a můžeš se na něj dívat opakovaně nebo si dokonce stáhnout audio verzi a mít ho tak kdykoli po ruce.

Jak je s kurzy spokojených několik z aktuálních 1225 studentů?

Ještě váháš, protože si možná pořád myslíš, že ...

"Myslím si, že mluvit plynule francouzsky je příliš komplikované. To se přece nikdy nemůžu naučit."


98% mých studentů (a dokonce i já) si tohle myslí. Nejsi v tom sám/sama. Ale dá se na to jít i jednodušeji!


S kvalitními kurzy nebo zkušeným lektorem zjistíš, že existují efektivní metody učení nebo mnemotechnické pomůcky, jak na to a dá se to úplně v pohodě zvládnout. Sama jsem se zvládla naučit francouzskou gramatiku úplně sama za pouhé 4 měsíce! A ty to můžeš zvládnout taky.


V tohle kurzu ti ukážu, jak se můžeš snadno učit francouzštinu a to jen díky mnemotechnickým pomůckám a zábavnému a srozumitelnému vysvětlení na příkladových větách ze života a ty ani nebudeš mít pocit, že se učíš.

"Bude mi tento formát vyhovovat? A co když to po čase zapomenu?"


Vytvořila jsem několik různých formátů, které ti zůstanou napořád!


Udělala jsem vše pro to, aby byl kurz dostupný ve všech formátech a ty sis tak mohl/a vybrat způsob, který ti v učení vyhovuje nejvíce. Pokud se rozhodneš se začít učit ihned, obdržíš přístup do tvého soukromého účtu a budeš se moci na všechny zakoupené kurzy dívat opakovaně, kdykoli a kdekoli.


Jestli chceš ušetřit ještě více času a získat také více možností, vytvořila jsem ke i e-book, který obsahuje kompletní a praktický výpisek. Ty si jej můžeš stáhnout a dokonce i vytisknout a vzít si ho tak kamkoli s sebou.


Navíc nezapomeň, že k tomuto kurzu získáš ZDARMA i jeho audio verzi, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, na dovolené nebo třeba při opalování se u moře nebo doma na zahradě!

"Nechci se učit francouzsky několik let a nakonec vůbec neumět mluvit plynule."


To vůbec nemusíš!


V tomto kurzu ti odhalím, jak se naučit mluvit plynule francouzsky za pár měsíců dle mých jedinečných a efektivních metod. Po přestěhování do Francie, jsem se naučila francouzsky za 4 měsíce a byla schopná užívat správně nejen podmiňovací způsoby a podmínkové věty díky radám přímo od rodilých mluvčí.


Po několika měsících tréninku, desítkách knih, hodinách filmů, seriálů a více než 2 500 odučených hodinách, jsem dala dohromady veškeré znalosti do 2 hodinového kurzu, ve kterém se naučíš ty nejlepší a nejefektivnější metody a díky nim se nejen budeš učit snadno, efektivně a zábavně, ale zároveň se i zbavíš českého přízvuku!


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés