Chceš se naučit francouzsky za pár měsíců?

Předpokládám, že už jsi slyšel/a, že je francouzština neskutečně těžká a nedá se naučit? Tak mi dovol ti rovnou říct, že to je blbost. Francouzština se dá naučit snadno a ještě se u toho můžeš pobavit. Stačí zvolit správné metody! Sama jsem se francouzsky naučila za pár měsíců!


POJĎ! UKÁŽU TI, JAK NA TO!


 • Už nějaké základy máš, ale nevíš, co dál?
 • Chceš se naučit francouzsky nejen rychle, ale i efektivně a moct pak dále stavět na pevných základech?
 • Chceš dbát na správný přízvuk a přiblížit se k výslovnosti rodilých mluvčí?

Tak už neváhej

a uč se francouzštinu se mnou!

Tento online kurz je zaměřený speciálně pro začátečníky a navazuje na Kurz pro začátečníky - 1.díl. Je sestavený opět na základě mé praxe, kterou jsem si osvědčila nejen na sobě, ale i na mých studentech. Rozvineš si v něm další podstatnou a zároveň základní znalost gramatiky a naučíš se také své první 3 mini časy.


ROZUMÍM TVÝM STRACHŮM A POMŮŽU TI JE PŘEKONAT.


Sama moc dobře vím, jaké to je, když se začneš učit nový cizí jazyk. Rozumím ti. Člověk mnohdy neví, čím začít, ale chtěl by umět komunikovat co nejdříve. Proto jsem se při tvoření kurzu opřela o příklady z každodenních situací a mého života ve Francii. Vždy se vše snažím vysvětlit lidsky a srozumitelně. Nemusíš si tedy lámat hlavu s komplikovanými definicemi a termíny.


Jako ve všech mých kurzech používám metodu VIDĚT a SLYŠET. Nejen, že vše uslyšíš vysvětlené, ale zaroveň jsou u všeho titulky, s vyznačeními a obrázky přímo ve videu. O to se tvé učení stává efektivnější a taky určitě zábavnější :-)

A CO K TOMU ZÍSKÁŠ ZDARMA?


Navíc k tomuto kurzu získáš ZDARMA audio verzi, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, v pohodlí sedačky nebo dokonce i při odpočinku v posteli!

Co kurz obsahuje ?

Podívej se na ukázku tohoto kurzu!

A teď si představ ten krásný pocit...

..., že umíš francouzsky a můžeš cestovat nejen ve Francii, ale i dalších 29 frankofonních státech a :

 • najít si lehce spoustu zahraničních přátel
 • umět se správně zeptat na cestu nebo na doporučení na nejlepší pekárnu
 • rozumět rodilým mluvčím a popovídat si s nimi
 • poznat blíže jejich rozdílnou kulturu
 • zažít nezapomenutelné a jedinečné zážitky v cizím státě
 • najít si práci nejen ve Francii
 • sledovat Četníky ze Saint-Tropez nebo jiný francouzský film v originále
 • přečíst si nejen Lakomce od Molière ve francouzštině, ale i současné autory

Online kurz je dostupný kdykoli a kdekoli přímo z tvého soukromého účtu!

Ihned po zaplacení získáš přístup do tvého soukromého klientského účtu, kde nalezneš tento kurz s e-bookem. Přístup ke kurzu máš nadále neomezený, kurz ti zůstává napořád a můžeš si jej pouštět opakovaně, kdykoli a kdekoli!


Pokud zakoupil/a už nějaký kurz dříve, účet ti byl již vytvořen a po zaplacení se ti tento kurz přidá automaticky k těm ostatním! Budeš je mít tedy všechny pohromadě.

Ještě váháš, protože si možná pořád myslíš, že ...

"Nechci se učit francouzsky několik let a nakonec vůbec neumět mluvit plynule."


To vůbec nemusíš!


Odhalím ti, jak se naučit mluvit plynule francouzsky za pár měsíců dle mých jedinečných a efektivních metod. Po přestěhování do Francie, jsem se naučila francouzsky za 4 měsíce a byla schopná skvěle vyslovat díky radám přímo od rodilých mluvčí.


Po několika měsících tréninku, desítkách knih, hodinách filmů, seriálů a více než 2 000 odučených hodinách, jsem dala dohromady veškeré znalosti do 60 minutového kurzu, ve kterém se naučíš ty nejlepší a nejefektivnější metody a díky nim budeš zvládat vyslovovat rychle a bez přízvuku!

"Nevím, kdy a jak začít. Bojím se, že po čase stejně vše zapomenu."


Začni hned a nech to na mně.


Udělala jsem vše pro to, aby byl kurz dostupný ve všech formátech a tobě stačí mít jen připojení k internetu. Pokud se rozhodneš se začít učit ihned, obdržíš přístup do tvého soukromého účtu a budeš se moci na všechny zakoupené kurzy dívat opakovaně, kdykoli a kdekoli.


Jestli chceš ušetřit ještě více času a získat také více možností, vytvořila jsem ke každému kurzu i e-book, který obsahuje kompletní a praktický výpisek a ty si jej můžeš stáhnout a dokonce i vytisknout a vzít si ho tak kamkoli s sebou.


Navíc nezapomeň, že k tomuto kurzu získáš ZDARMA i jeho audio verzi, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, na dovolené nebo třeba při opalování se u moře nebo doma na zahradě!

"Myslím si, že francouzská výslovnost je příliš složitá. Nemám úroveň na to, abych mluvil/a perfektně."


98% mých studentů (i já toho byla součástí) si myslí, že francouzská výslovnost je velmi těžká.


Mají pravdu !


I když je abeceda podobná, výslovnost jednotlivých hlásek je kompletně odlišná oproti češtině. Ve francouzštině existují různá spojení písmenek, které dohromady vytváří jiné zvuky, což dělá z francouzštiny náročný až nevyslovitelný jazyk. Ale toto je pouze prvotní pocit! S kvalitními kurzy nebo zkušeným lektorem zjistíš, že existují pravidla a techniky, jak na to a dá se to úplně v pohodě zvládnout.


Naučím tě, co dělat s pusou, jak ji nastavit, kam umístit jazyk a to vše velmi lehce a lidsky bez užívání nesrozumitelné fonetické teorie. Sama jsem se naučila pouze díky znalostem Francouzů, kteří se také jako děti museli naučit, jak vše vyslovovat a věř nebo ne, o fonetických symbolech nikdy nepadlo ani slovo. Vše spočívalo vždy v tom, co mají dělat s pusou a v puse :-D A přesně toto naučím i já tebe!

Napsali jste o mně...


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés