Chceš se pobavit o svých plánech?

Jak už jistě víš, Francouzi při každodenní mluvě nepoužívají jen jeden budoucí čas, ale rovnou tři! Často si říkáme, že se naučíme jen jeden a s tím si vystačíme. Ale to bohužel nejde. Bez jejich znalosti se neobejdeš. Nejen, že se používají každý den, ale pomohou nám rozlišit události v konkrétních bodech v budoucnosti bez složitého obkecávání!


NEMUSÍŠ SE JICH UŽ BÁT!

UKÁŽU TI, JAK SNADNO SE JE NAUČIT A UMĚT JE ROZLIŠOVAT!

 • Chceš, aby rodilý mluvčí porozuměl tvým budoucím projektům nebo plánům o tom, co budeš dělat?
 • Chceš se naučit, jak tyto budoucí časy opravdu fungují v praxi, jelikož se to značně liší od učebnicového vysvětlení?
 • Sníš o tom, že se budeš dívat na film nebo číst knížku a nebudeš se ztrácet v ději kvůli nepochopení toho, co daný čas přesně vyjadřuje?

Tak už neztrácej tvůj čas, spolu to zvládnem!

Za necelých 60 minut si budeš umět precizně vyjadřit tvé budoucí projekty a plány tak, aby ti rozuměl každý Francouz a nedošlo k žádnému faux-pas! A jak je to u mě zvykem, vysvětlím ti to opět lidsky a zábavně s pomocí reálných situací z mého života ve Francii. Tento kurz je sestavený pro všechny úrovně od začátečníků až po pokročilé, protože tě naučím vše, co k němu potřebuješ vědět!


CO SI TO TAKHLE JEŠTĚ USNADNIT?


Díky příkladovým větám z každodenního života, tě tento kurz naučí přirozeně vnímat všechny tři budoucí časy a hlavně pochopíš jejich podstatu a použití.

Vysvětlím ti totiž nejen každý čas zvlášť, ale také si je porovnáme navzájem a ukážeme si, jak se od sebe liší a kdy musíš jaký použít. Zdůrazníme si také, jak se liší vysvětlení těchto časů v gramatických učebnicích od reálného použití samotných rodilých mluvčí.


Jako ve všech mých kurzech používám metodu VIDĚT a SLYŠET. Nejen, že vše uslyšíš vysvětlené, ale zaroveň jsou u všeho titulky s vyznačeními a obrázky přímo ve videu. O to se tvé učení stává efektivnější a taky určitě zábavnější :-) Navíc ti dám několik rad, jak na nepravidelná slovesa, což ti nejen usnadní, ale hlavně urychlí učení!

A CO K TOMU ZÍSKÁŠ ZDARMA?


Navíc k tomuto kurzu získáš ZDARMA audio verzi v hodnotě 599 Kč, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, v pohodlí sedačky nebo dokonce i při odpočinku v posteli!

Co se v tomto kurzu naučíš?

Podívej se na ukázku tohoto kurzu!

Proč je ovládání a rozeznávání budoucích časů důležité?

Chceš umět používat budoucí časy, protože:

 • ti umožní vyjádřit tvé plány a projekty v různých časech v budoucnosti bez složitého obkecávání
 • ti pomůže rozlišit, v jakém konkrétním čase se událost bude dít a tvůj projev se stane přesnějším
 • se chceš dívat na filmy a konečně se moct soustředit na děj a ne jen na titulky
 • si chceš číst knížky ve francouzštině a porozumět lépe ději bez dlouhého přemýšlení
 • chceš excelovat u příští zkoušky
 • oslníš nejen tvé přátele a rodinu, ale i samotné rodilé mluvčí
 • ti umožní rozvinout tvé znalosti a postavit je na pevných základech
 • se už nechceš bát mluvit před ostatními a chceš si být jistější ve tvém projevu

Online kurz je dostupný kdykoli a kdekoli přímo z tvého soukromého účtu!

Ihned po zaplacení získáš přístup do tvého soukromého klientského účtu, kde nalezneš tento kurz s e-bookem. Přístup ke kurzu máš nadále neomezený, kurz ti zůstává napořád a můžeš si jej pouštět opakovaně, kdykoli a kdekoli!


Pokud zakoupil/a už nějaký kurz dříve, účet ti byl již vytvořen a po zaplacení se ti tento kurz přidá automaticky k těm ostatním! Budeš je mít tedy všechny pohromadě.

Ještě váháš, protože si možná pořád myslíš, že ...

"Myslím si, že budoucí časy jsou příliš komplikované, raději se zatím zaměřím na přítomný čas a na minulé se podívám později."


Budoucí časy jsou tak stejně důležité jako čas přítomný a bez jejich znalosti se neobejdeš!


Abys pochopil/a cizí jazyk a abys jím mohl/a správně mluvit, znalost nejčastěji používaných časů je základ. Tyto časy najdeš totiž všude. V knížkách, ve filmech, v mluvě se používají každý den. Bez jejich znalosti nebudeš moct nikdy pokročit a správně se vyjádřit na všelijaká témata.


Neumět používat a rozlišovat budoucí časy je jako vařit bez rozmražení všech ingrediencí. Můžeš mít ten nejlepší recept a umět vytvořit nádhernou prezentaci na talíři, ale jestli tvé ingredience nejsou rozmražené, tvé vaření bude mnohem náročnější a finální výsledek bude ve finále velké zklamání.

"Nechci se učit francouzsky několik let a nakonec vůbec neumět mluvit plynule."


To vůbec nemusíš!


Odhalím ti, jak se naučit mluvit plynule francouzsky za pár měsíců dle mých jedinečných a efektivních metod. Po přestěhování do Francie, jsem se naučila francouzsky za 4 měsíce a byla schopná skvěle vyslovat díky radám přímo od rodilých mluvčí.


Po několika měsících tréninku, desítkách knih, hodinách filmů, seriálů a více než 2 000 odučených hodinách, jsem dala dohromady veškeré znalosti do 60 minutového kurzu, ve kterém se naučíš ty nejlepší a nejefektivnější metody a díky nim budeš zvládat vyslovovat rychle a bez přízvuku!

"Nevím, kdy a jak začít. Bojím se, že po čase stejně vše zapomenu."


Začni hned a nech to na mně.


Udělala jsem vše pro to, aby byl kurz dostupný ve všech formátech a tobě stačí mít jen připojení k internetu. Pokud se rozhodneš se začít učit ihned, obdržíš přístup do tvého soukromého účtu a budeš se moci na všechny zakoupené kurzy dívat opakovaně, kdykoli a kdekoli.


Jestli chceš ušetřit ještě více času a získat také více možností, vytvořila jsem ke každému kurzu i e-book, který obsahuje kompletní a praktický výpisek a ty si jej můžeš stáhnout a dokonce i vytisknout a vzít si ho tak kamkoli s sebou.


Navíc nezapomeň, že k tomuto kurzu získáš ZDARMA i jeho audio verzi, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, na dovolené nebo třeba při opalování se u moře nebo doma na zahradě!

Napsali jste o mně...


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés