Chceš mít dokonalý projev v minulosti?

 • Chceš se vyjadřovat precizně a umět správně používat předminulý čas?
 • Chceš se naučit, jak tento čas opravdu funguje v praxi a ne tak, jak je vysvětlovaný v učebnicích nebo lektory, kteří nikdy nepřekročili hranice Francie?
 • Chceš se učit s příklady, které jsou nejen srozumitelné, ale hlavně založené na běžných každodenních konverzacích?

To vše získáš díky tomuto online kurzu!

Tento kurz tě nenaučí jen tak, jak se ho učíš ve škole nebo od tvé lektorky francouzštiny. Naučím tě totiž, jak tento čas funguje v praxi pomocí příkladových vět z mého každodenního života ve Francii. Díky mému tříletému žití ve Francii a praxi díky více než 2 000 odučených lekcí, jsem shromáždila ty nejefektivnější metody a vytvořila právě tento kurz, který tě naučí nejen rychle, ale hlavně tě to bude bavit! Navíc, je tento kurz sestavený pro všechny úrovně od začátečníků až po pokročilé, protože tě naučím vše, co k němu potřebuješ vědět!


OPRAVDU POTŘEBUJI UMĚT VŠECHNY MINULÉ ČASY?


Francouzština je bohatá na časy minulé, ale nemusí tě jejich počet děsit. V každodenním životě ti stačí znát pro mluvení tři - Passé composé, Imparfait a Plus-que-parfait. V tomto kurzu tě naučím nejen celý čas Plus-que-parfait, ale především, jeho rozdílné použití v porovnání s Passé composé a Imparfait. Jedna věc je totiž umět časy samotně, ale druhá a možná náročnější je umět je od sebe v praxi odlišit.

A CO K TOMU ZÍSKÁŠ ZDARMA?


Navíc k tomuto kurzu získáš zdarma audio verzi v hodnotě 299 Kč, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, na dovolené nebo třeba při opalování se u moře nebo doma na zahradě!


K tomuto kurzu získáš zdarma také e-book, který obsahuje kompletní výpisek z kurzu a usnadní ti nejen učení, ale ušetří i spoustu času. Obsahuje také cvičení a klíč, takže si své znalosti můžeš rovnou ověřit!

Co se v tomto kurzu naučíš?

 • Jak se tento čas tvoří ?
 • 7 nejčastějších způsobů použití v každodenním rozhovoru
 • Rozdíl mezi Plus-que-Parfait a Passé composé v použití
 • Rozdíl mezi Plus-que-Parfait a Imparfait v použití
 • Porovnání, jak se mění význam věty i v překladu, když použijeme Passé composé, Imparfait nebo Plus-que-parfait
 • Vysvětlené na příkladových větách z každodenního života

Online kurz je dostupný kdykoli a kdekoli přímo z tvého soukromého účtu!

Ihned po zaplacení získáš přístup do tvého soukromého klientského účtu, kde nalezneš tento kurz s e-bookem. Přístup ke kurzu máš nadále neomezený, kurz ti zůstává napořád a můžeš si jej pouštět opakovaně, kdykoli a kdekoli!


Pokud zakoupil/a už nějaký kurz dříve, účet ti byl již vytvořen a po zaplacení se ti tento kurz přidá automaticky k těm ostatním! Budeš je mít tedy všechny pohromadě.

Podívej se na ukázku tohoto kurzu!

Proč je ovládání a rozeznávání různých minulých časůch důležité?

Chceš ovládat minulé časy, protože:

 • ti umožní povykládat si o tvém víkendu, dovolené a dalších zážitcích, které se již staly
 • se nechceš při první návštěvě francouzské restaurace vyděsit, když se tě číšník v minulosti zeptá, zda sis už vybral/a a nebo jak ti chutnalo?
 • se chceš dívat na filmy a konečně se moct soustředit na děj a ne jen na titulky
 • si chceš číst knížky ve francouzštině a porozumět lépe ději
 • chceš excelovat u příští zkoušky
 • oslníš nejen tvé přátele a rodinu, ale i samotné rodilé mluvčí
 • ti umožní rozvinout tvé znalosti a postavit je na pevných základech
 • se už nechceš bát mluvit před ostatními


Můžeš cestovat nejen ve Francii, ale i dalších 29 frankofonních státech a :

 • najít si lehce spoustu zahraničních přátel
 • umět se správně zeptat na cestu
 • poznat původ francouzské kultury
 • rozumět rodilým mluvčím a popovídat si s nimi o tom, co jsi zažil/a
 • zažít nezapomenutelné a jedinečné zážitky v cizím státě
 • najít si práci nejen ve Francii, ale také v jakémkoli dalším frankofonním státě
 • rozumět francouzským filmům bez titulků

Ještě váháš, protože si možná pořád myslíš, že ...

"Myslím si, že minulé časy jsou příliš komplikované, raději se zatím zaměřím na přítomný čas a na minulé se podívám později."


Minulý čas je tak stejně důležitý jako ten přítomný a bez jeho znalosti se neobejdeš!


Abys pochopil/a cizí jazyk a abys jím mohl/a správně mluvit, znalost nejčastěji používaných časů je základ. Tento čas najdeš totiž všude, v knížkách, ve filmech, v mluvě se používá každý den. Bez jeho znalosti nebudeš moct nikdy pokročit a správně se vyjádřit na všelijaká témata. I při návštěvě francouzské restaurace se mu nevyhneš. Když se tě číšník zeptá, zda sis už vybral/a nebo jak ti chutnalo, bude pokládat otázky v minulosti!


Neumět používat časy minulé je jako vařit bez rozmražení všech ingrediencí. Můžeš mít ten nejlepší recept a umět vytvořit nádhernou prezentaci na talíři, ale jestli tvé ingredience nejsou rozmražené, tvé vaření bude mnohem náročnější a finální výsledek bude ve finále velké zklamání.

"Nechci se učit francouzsky několik let a nakonec vůbec neumět mluvit plynule."


To vůbec nemusíš!


Odhalím ti, jak se naučit mluvit plynule francouzsky za pár měsíců dle mých jedinečných a efektivních metod. Po přestěhování do Francie, jsem se naučila francouzsky za 4 měsíce a byla schopná skvěle vyslovat díky radám přímo od rodilých mluvčí.


Po několika měsících tréninku, desítkách knih, hodinách filmů, seriálů a více než 2 000 odučených hodinách, jsem dala dohromady veškeré znalosti do 60 minutového kurzu, ve kterém se naučíš ty nejlepší a nejefektivnější metody a díky nim budeš zvládat vyslovovat rychle a bez přízvuku!

"Nevím, kdy a jak začít. Bojím se, že po čase stejně vše zapomenu."


Začni hned a nech to na mně.


Udělala jsem vše pro to, aby byl kurz dostupný ve všech formátech a tobě stačí mít jen připojení k internetu. Pokud se rozhodneš se začít učit ihned, obdržíš přístup do tvého soukromého účtu a budeš se moci na všechny zakoupené kurzy dívat opakovaně, kdykoli a kdekoli.


Navíc nezapomeň, že k tomuto kurzu získáš ZDARMA i jeho audio verzi, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, na dovolené nebo třeba při opalování se u moře nebo doma na zahradě! Vytvořila jsem k tomuto kurzu i e-book, který získáš také ZDARMA a který obsahuje kompletní a praktický výpisek a ty si jej můžeš stáhnout a dokonce i vytisknout a vzít si ho tak kamkoli s sebou.

Napsali jste o mně...


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés