Co takhle si říct o čerstvý croissant?

Křupavá bageta, čerstvý croissant nebo slaďoučký dezert... vše zní skvěle! Co takhle si o to umět říct a moct si to vychutnat s výhledem na Eiffelovku?


A když se z té vší gastronomické euforie ztratíš, nebylo by ještě lepší se umět zeptat na cestu nebo si zdvořile říct o pomoc?


Nebo když se nakonec vrátíš domů, nechceš si umět pořádně zalitovat nad tím, jak bys byl/a rád/a zůstal/a ve Francii déle?

Křupavá bageta, čerstvý croissant nebo slaďoučký dezert... vše zní skvěle! Co takhle si o to umět říct a moct si to vychutnat s výhledem na Eiffelovku?


A když se z té vší gastronomické euforie ztratíš, nebylo by ještě lepší se umět zeptat na cestu nebo si zdvořile říct o pomoc?


Nebo si umět pořádně zalitovat nad tím, jak bys byl/a rád/a zůstal/a déle?

A CO KDYŽ TI ŘEKNU, ŽE TĚ TOHLE VŠE A JEŠTĚ MNOHEM VÍC NAUČÍM ZA 1,5 HOD?

 • Chceš si umět zdvořile požádat nejen o čerstvý croissant bez strachu z toho, že ti pekařka jednu flákne kvůli zvolení nevhodného výrazu?
 • Chceš umět plynule používat základní formulky každodenních konverzací aneb naše české "Co by bylo, kdyby..."?
 • A co takhle oslnit Francouze vymazlenými frázemi, které můžeš použít denně?
 • Chceš to zvládnout jednoduše pomocí mnemotechnických pomůcek, které ti změní život?

Díky tomuto kurzu se neztratíš ani v diskuzi a dokonce ani ve Francii!

I ty se můžeš tyto 2 způsoby a 6 podmínkových vět naučit za 1,5 hodiny a dokonce i bez toho, aniž bys musel/a sedět desítky hodin nad učebnicí. Nejen, že to společně zvládneme za tak krátkou chvíli, ale dokonce se u toho i pobavíš a nebudeš mít pocit, že se něco učíš!


CO BUDEŠ UMĚT VYJÁDŘIT DÍKY TOMUTO KURZU?


Znalost podmiňovacích způsobů ti umožní si o cokoli zdvořile požádat, ať už to bude se zeptat na cestu, objednat si v restauraci nebo si říct o radu s výběrem nejlepšího zákusku ve francouzské cukrárně. Umožní ti také vyjadřit tvá přání, lítost, radu, návrh a spoustu dalšího!


Díky podmínkovým větám budeš moct vést dlouhé diskuze o tvých možných i nemožných představách a plánech, ať už budoucích nebo minulých. Setkáš se nimi všude - v běžných konverzacích, v televizi, filmech, rádiu, knížkách nebo v obchodě či restauraci.


S TÍMTO KURZEM ANI NEBUDEŠ MÍT POCIT, ŽE SE UČÍŠ!


Po více než 2500 odučených hodinách a 3 letech zkušeností díky životu ve Francii jsem sestavila tento kurz tak, aby ses za 1,5 hodiny dozvěděl/a vše, co potřebuješ k této gramatice vědět. Gramatiku ti zde vysvětlím srozumitelně a strukturovaně, že už se jí nebudeš muset děsit a nebudeš muset trávit desítky hodin nad nudnou učebnicí. Kurz je sestavený zábavně s příkladovými větami ze života a díky ilustracím a doplňujícím animacím ti půjde učení úplně samo a ty si u toho budeš moct klidně vychutnat sklenku dobrého vína nebo vychlazeného piva :-D

A CO K TOMU ZÍSKÁŠ ZDARMA?


Navíc k tomuto kurzu získáš ZDARMA audio verzi, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, v pohodlí sedačky nebo dokonce i při odpočinku v posteli!

Co se přesně v tomhle kurzu naučíš?

Udělej si představu, jak kurz vypadá a podívej se na ukázku!

A teď si představ ten krásný pocit...

, že se umíš plynule vyjádřit a můžeš cestovat nejen ve Francii, ale i dalších 29 frankofonních státech a to ti umožní:


 • si o cokoli zdvořile požádat, třeba o kávu ve francouzské kavárně nebo o čerstvý křupavý croissant!
 • mluvit o tvých snech a plánech nebo jen tak polemizovat o tom "Co by, kdyby..."
 • komukoli poradit nebo si nechat poradit a bez problémů rozumět
 • dívat se na filmy bez titulků a rozumět všemu, i hovorové výslovnosti
 • mluvit plynule bez zasekávání se nebo dlouhého přemýšlení
 • poznat a lépe pochopit francouzskou kulturu
 • udělat dobrý dojem na pohovoru a najít si tak práci nejen ve Francii
 • sledovat Četníky ze Saint-Tropez nebo jiný francouzský film v originále
 • přečíst si nejen Lakomce od Molière ve francouzštině, ale i současné autory

Online kurz je dostupný kdykoli a kdekoli přímo z tvého soukromého účtu!

Tento kurz je dostupný kdykoli a odkudkoli díky tvému snadnému přístupu přes členskou sekci.


Pokud je tohle tvůj první kurz, obdržíš mailem po uhrazení objednávky odkaz, kde si vytvoříš heslo a jednoduše se připojíš do svého účtu. Jestli už účet máš, kurz se ti automaticky přidá k ostatním :-)


Kurz ti zůstává napořád a můžeš se na něj dívat opakovaně nebo si dokonce stáhnout audio verzi a mít ho tak kdykoli po ruce.

Jak je s kurzy spokojených několik z aktuálních 1106 studentů?

Ještě váháš, protože si možná pořád myslíš, že ...

"Myslím si, že mluvit plynule francouzsky je příliš komplikované. To se přece nikdy nemůžu naučit."


98% mých studentů (a dokonce i já) si tohle myslí. Nejsi v tom sám/sama. Ale dá se na to jít i jednodušeji!


S kvalitními kurzy nebo zkušeným lektorem zjistíš, že existují efektivní metody učení nebo memotechnické pomůcky, jak na to a dá se to úplně v pohodě zvládnout. Sama jsem se zvládla naučit francouzskou gramatiku úplně sama za pouhé 4 měsíce! A ty to můžeš zvládnout taky.


V tohle kurzu ti ukážu, jak se můžeš snadno naučit 2 francouzské způsoby a 6 podmínkových vět za 1,5 hodiny a to jen díky zábavnému a srozumitelnému vysvětlení na příkladových větách ze života a ty ani nebudeš mít pocit, že se učíš. Předám ti také memotechnické pomůcky, které používají samotní Francouzi a díky nim zvládneš podmínkové věty levou zadní!

"Bude mi tento formát vyhovovat? A co když to po čase zapomenu?"


Vytvořila jsem několik různých formátů, které ti zůstanou napořád!


Udělala jsem vše pro to, aby byl kurz dostupný ve všech formátech a ty sis tak mohl/a vybrat způsob, který ti v učení vyhovuje nejvíce. Pokud se rozhodneš se začít učit ihned, obdržíš přístup do tvého soukromého účtu a budeš se moci na všechny zakoupené kurzy dívat opakovaně, kdykoli a kdekoli.


Jestli chceš ušetřit ještě více času a získat také více možností, vytvořila jsem ke i e-book, který obsahuje nejen kompletní a praktický výpisek, ale také 6 stran plných cvičení s klíčem navíc! Ty si jej můžeš stáhnout a dokonce i vytisknout a vzít si ho tak kamkoli s sebou.


Navíc nezapomeň, že k tomuto kurzu získáš ZDARMA i jeho audio verzi, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, na dovolené nebo třeba při opalování se u moře nebo doma na zahradě!

"Nechci se učit francouzsky několik let a nakonec vůbec neumět mluvit plynule."


To vůbec nemusíš!


V tomto kurzu ti odhalím, jak se naučit mluvit plynule francouzsky za pár měsíců dle mých jedinečných a efektivních metod. Po přestěhování do Francie, jsem se naučila francouzsky za 4 měsíce a byla schopná užívat správně nejen podmiňovací způsoby a podmínkové věty díky radám přímo od rodilých mluvčí.


Po několika měsících tréninku, desítkách knih, hodinách filmů, seriálů a více než 2 500 odučených hodinách, jsem dala dohromady veškeré znalosti do 90 minutového kurzu, ve kterém se naučíš ty nejlepší a nejefektivnější metody a díky nim budeš se moct vyjádřit plynule a bez dlouhého rozmýšlení!


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés