Chceš umět správně mluvit o svých pocitech?

Už jsi asi slyšel/a, že subjonctif je neskutečně komplikovaný nebo dokonce i nepochopitelný? Všichni se ho bojíme a nejradši bychom ho v gramatické učebnici přeskočili. Ale to bohužel nejde. Bez jeho znalosti se neobejdeš. Používáme jej totiž každý den!


NEMUSÍŠ SE HO UŽ BÁT! UKÁŽU TI, JAK SNADNO NA TO!


 • Chceš se konečně správně vyjádřit o svých pocitech, obavách nebo emocích?
 • Chceš se přestat bát tohoto děsivého způsobu a umět ho používat po hodince tvého času?
 • Láká tě dívat se filmy nebo cestovat po Francii a konečně všemu bez problémů rozumět a nebát se promluvit?

To vše získáš díky tomuto online kurzu!

Za necelých 60 minut si budeš moct precizně vyjadřovat své pocity, emoce a strachy tak, aby ti rozuměl každý Francouz a nedošlo k žádnému faux-pas! A jak je to u mě zvykem, vysvětlím ti to opět lidsky a zábavně s pomocí reálných situací z mého života ve Francii. Tento kurz je sestavený pro všechny úrovně od začátečníků až po pokročilé, protože tě naučím vše, co k němu potřebuješ vědět!NAVÍC TI TO JEŠTĚ ZJEDNODUŠÍM...


Díky příkladovým větám z každodenního života, tě tento kurz naučí subjonctif přirozeně vnímat a hlavně pochopíš jeho podstatu a použití. Vysvětlím ti totiž nejen subjonctif samotný, ale také si ho porovnáme s oznamovacím způsobem. Na závěr kurzu si vysvětlíme i subjonctif minulý a tvůj projev bude posunutý o několik úrovní výš!


Jako ve všech mých kurzech používám metodu VIDĚT a SLYŠET. Nejen, že vše uslyšíš vysvětlené, ale zaroveň jsou u všeho titulky, s vyznačeními a obrázky přímo ve videu. O to se tvé učení stává efektivnější a taky určitě zábavnější :-) Navíc tě naučím i mnemotechnickou pomůcku pro rozlišování subjonctifu a oznamovacího způsobu, která ti nejen usnadní, ale hlavně urychlí učení!

A CO K TOMU ZÍSKÁŠ ZDARMA?


Navíc k tomuto kurzu získáš ZDARMA audio verzi, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, v pohodlí sedačky nebo dokonce i při odpočinku v posteli!

Co se v tomto kurzu naučíš?

Podívej se na ukázku tohoto kurzu!

Proč je ovládání a rozeznávání subjonctifu důležité?

Chceš umět používat subjonctif, protože:

 • ti umožní vyjádřit tvé pocity, obavy a strachy
 • ti pomůže rozlišit tvé subjektivní pocity a názory od těch objektivních a tvůj projev se stane přesnějším
 • se chceš dívat na filmy a konečně se moct soustředit na děj a ne jen na titulky
 • si chceš číst knížky ve francouzštině a porozumět lépe nejen ději, ale i emocem hlavních hrdinů
 • chceš excelovat u příští zkoušky
 • oslníš nejen tvé přátele a rodinu, ale i samotné rodilé mluvčí
 • ti umožní rozvinout tvé znalosti a postavit je na pevných základech
 • se už nechceš bát mluvit před ostatními a chceš si být jistější ve tvém projevu

Online kurz je dostupný kdykoli a kdekoli přímo z tvého soukromého účtu!

Ihned po zaplacení získáš přístup do tvého soukromého klientského účtu, kde nalezneš tento kurz s e-bookem. Přístup ke kurzu máš nadále neomezený, kurz ti zůstává napořád a můžeš si jej pouštět opakovaně, kdykoli a kdekoli!


Pokud zakoupil/a už nějaký kurz dříve, účet ti byl již vytvořen a po zaplacení se ti tento kurz přidá automaticky k těm ostatním! Budeš je mít tedy všechny pohromadě.

Ještě váháš, protože si možná pořád myslíš, že ...

"Myslím si, že subjonctif je příliš komplikovaný, stejně se bez něj obejdu, prostě to řeknu jinak."


Subjonctif se používá každý den a bez jeho znalosti se bohužel neobejdeš.


Abys pochopil/a cizí jazyk a abys jím mohl/a správně mluvit, znalost nejčastěji používaných časů a způsobů je základ. Konkrétně subjonctif najdeš totiž všude, v knížkách, ve filmech, v mluvě se používá každý den. Bez jeho znalosti nebudeš moct nikdy pokročit a správně se vyjádřit na všelijaká témata. A pokud si myslíš, že to nějak obejdeš a větu řekneš jinak, tak tě bohužel zklamu, protože to nepůjde. Prostě to bez tohoto způsobu nejde a měl by ho znát opravdu každý, kdo chce mluvit plynule francouzsky.

"Nechci se učit francouzsky několik let a nakonec vůbec neumět mluvit plynule."


To vůbec nemusíš!


Odhalím ti, jak se naučit mluvit plynule francouzsky za pár měsíců dle mých jedinečných a efektivních metod. Po přestěhování do Francie, jsem se naučila francouzsky za 4 měsíce a byla schopná skvěle vyslovat díky radám přímo od rodilých mluvčí.


Po několika měsících tréninku, desítkách knih, hodinách filmů, seriálů a více než 2 000 odučených hodinách, jsem dala dohromady veškeré znalosti do 60 minutového kurzu, ve kterém se naučíš ty nejlepší a nejefektivnější metody a díky nim budeš zvládat vyslovovat rychle a bez přízvuku!

"Nevím, kdy a jak začít. Bojím se, že po čase stejně vše zapomenu."


Začni hned a nech to na mně.


Udělala jsem vše pro to, aby byl kurz dostupný ve všech formátech a tobě stačí mít jen připojení k internetu. Pokud se rozhodneš se začít učit ihned, obdržíš přístup do tvého soukromého účtu a budeš se moci na všechny zakoupené kurzy dívat opakovaně, kdykoli a kdekoli.


Jestli chceš ušetřit ještě více času a získat také více možností, vytvořila jsem ke každému kurzu i e-book, který obsahuje kompletní a praktický výpisek a ty si jej můžeš stáhnout a dokonce i vytisknout a vzít si ho tak kamkoli s sebou.


Navíc nezapomeň, že k tomuto kurzu získáš ZDARMA i jeho audio verzi, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, na dovolené nebo třeba při opalování se u moře nebo doma na zahradě!

Napsali jste o mně...


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés