21 dní, které tě posunou o úroveň výš!

Stačí malé kroky každý den, abys věděl/a, jak zvládnout francouzskou výslovnost, gramatiku, slovní zásobu, hovorovou francouzštinu, kde si trénovat francouzštinu a jak na to zábavně. V této výzvě tě naučím, jak si správně nastavit své cíle a jak se konečně učit efektivně a zábavně. Mnohdy i tak, že ani nebudeš vědět, že se učíš!


NĚKTEŘÍ SI ZA PODOBNÉ VÝZVY / MENTORINGY BEROU I 10 TISÍCE!

U MĚ TO MÁŠ ZDARMA!

 • Chceš si za pouhých 21 dní posunout svou francouzštinu o několik úrovní výš?
 • Chceš se umět učit zábavně a hlavně tak, že ti to tentokrát skutečně vydrží?
 • Chceš mít spoustu různých zábavných materiálů a online odkazů, za kterých se můžeš učit kdykoli a odkudkoli?
 • Chceš, aby se francouzština stala součástí tvého každodenního života i bez toho, aniž by ses musel/a stěhovat do Francie?

TOHLE NENÍ JEN VÝZVA. TOTO JE NÁSTROJ, KTERÝ TĚ NAUČÍ SE UČIT ZÁBAVNĚ!


Vysvětlím ti formou 10 videí výslovnost, různé části gramatiky, mnemotechnické pomůcky a spoustu dalšího! Předám ti také přes 60 tipů a téměř 90 odkazů na kvalitní zdroje, ze kterých se můžeš učit gramatiku, obohatit si slovní zásobu, dělat různá cvičení, trénovat výslovnost a poslouchat nejen hovorovou, ale i spisovnou francouzštinu přímo od rodilých mluvčí. Naučím tě prvních 100 hovorových slov, bez kterých se neobejdeš. Navíc získáš 15 dokumentů, které jsem pro tebe připravila a které ti usnadní učení a pomohou ti zakomponovat francouzštinu do tvého každodenního života.


ROZUMÍM TVÝM STRACHŮM A POMŮŽU TI JE PŘEKONAT. SE MNOU TO UŽ NEVZDÁŠ!


Sama moc dobře vím, jaké to je, když se začneš učit nový cizí jazyk. Rozumím ti. Člověk mnohdy neví, čím začít, ale chtěl by umět komunikovat co nejdříve. Často taky nevíme, z čeho se učit, kde sehnat materiály a jaké jsou nejlepší knížky. Díky mému skoro už čtyřletému žití ve Francii a praxi díky více než 3 000 odučených lekcí, jsem shromáždila ty nejefektivnější metody, nejkvalitnější online zdroje a učebnice a na jejich základě vytvořila právě tuto výzvu, která je zcela zdarma.

Z čeho se tato 21 denní výzva skládá?

Každý den ti přijde 1 výzva na e-mail, ve které se dozvíš:

 • Jak si nastavit cíle a jak to s francouzštinou po týdnu nevzdát?
 • Jak se učit efektivně? Co rozhodně nedělat? A hlavně na co nezapomínat?
 • Jak na francouzskou výslovnost a jak si ji natrénovat za pár měsíců na úroveň rodilého mluvčí?
 • Jak si obohatit slovní zásobu a jak se učit efektivně slovíčka pomocí 7 nejefektivnějších metod?
 • Jak na francouzskou gramatiku - jak si udělat pořádek v časech, způsobech, slovesech nebo členech pomocí 5 efektivních metod, 3 mnemotechnických pomůcek a videa?
 • Jak na hovorovou francouzštinu a kde se ji učit, když nežiješ ve frankofonním státě?
 • Kde se učit francouzštinu online? Kde si dělat cvičení? Kde sledovat zajímavé dokumenty, filmy a seriály? Kde číst články? Jaké aplikace nevynechat? Jaké učebnice ti předají nejvíce?
 • Jak pracovat se články a filmy efektivně a vytěžit z nich maximum tou nejzábavnější formou?
 • Spousta dárečků pro tebe, které ti pomohou se učit francouzštinu snadno, efektivně a hlavně zábavně


Na konci tě čeká VELKÉ PŘEKVAPENÍ! V 21. dni ti odhalím, na čem posledních pár týdnů pracuji a budeš k tomu mít exkluzivní přístup jako první! ♥

K tomu navíc získáš spoustu dárečků a užitečných materiálů:

 • 10 videí s doživotním přístupem
 • 2 poslechy s rodilým Francouzem
 • 1 diktát s rodilým Francouzem
 • 15 užitečných dokumentů, které ti pomohou zakomponovat francouzštinu do tvého každodenního života a naučí tě se učit efektivně
 • téměř 90 odkazů, kde se učit zdarma
 • přes 60 tipů, jak se učit francouzsky efektivně
 • doporučení 6 nejlepších aplikací
 • doporučení 17 nejlepších knih, které jsem sama odzkoušela nejen já, ale i mé studentky!

Představ si, jak by bylo krásné u té francouzštiny vydržet a...

 • najít si efektivní způsob učení, který tě baví a vydržíš u něj i hodiny, protože nemáš pocit, že se učíš!
 • mluvit konečně tím nádherným francouzským přízvukem, který ti bude závidět i tvoje učitelka!
 • rozumět bez problému rodilým mluvčím, i když budou mluvit jejich klasickou hovorovou francouzštinou.
 • cestovat nejen kdekoli po Francii, ale i po dalších frankofonních státech a nebude ti dělat problém žádný typ přízvuku.
 • poznat blíže jejich rozdílnou kulturu.
 • zažít nezapomenutelné a jedinečné zážitky v cizím státě a moci se zeptat na cestu, objednat si v kavárně či restauraci nebo se domluvit s paní prodavačkou při nákupech.
 • sledovat Četníky ze Saint-Tropez nebo jiné francouzské filmy v originálním znění a bez titulek.
 • přečíst si nejen Lakomce od Molière ve francouzštině, ale i současné autory.
 • najít si práci nejen ve Francii a neudělat si hned na pohovoru faux-pas použitím nevhodného slova nebo výrazu!

Co na mou výuku říkají ostatní, kteří vyzkoušeli i mé online kurzy?

Ještě váháš, protože si možná pořád myslíš, že ...

"Myslím si, že francouzská výslovnost je příliš složitá. Nemám úroveň na to, abych mluvil/a perfektně."


98% mých studentů (i já toho byla součástí) si myslí, že francouzská výslovnost je velmi těžká.


Mají pravdu !


I když je abeceda podobná, výslovnost jednotlivých hlásek je kompletně odlišná oproti češtině. Ve francouzštině existují různá spojení písmenek, které dohromady vytváří jiné zvuky, což dělá z francouzštiny náročný až nevyslovitelný jazyk. Ale toto je pouze prvotní pocit! S kvalitními kurzy nebo zkušeným lektorem zjistíš, že existují pravidla a techniky, jak na to a dá se to úplně v pohodě zvládnout.


Naučím tě, co dělat s pusou, jak ji nastavit, kam umístit jazyk a to vše velmi lehce a lidsky bez užívání nesrozumitelné fonetické teorie. Sama jsem se naučila pouze díky znalostem Francouzů, kteří se také jako děti museli naučit, jak vše vyslovovat a věř nebo ne, o fonetických symbolech nikdy nepadlo ani slovo. Vše spočívalo vždy v tom, co mají dělat s pusou a v puse :-D A přesně toto naučím i já tebe!

"Nechci se učit francouzsky několik let a nakonec vůbec neumět mluvit plynule."


To vůbec nemusíš!


Odhalím ti, jak se naučit mluvit plynule francouzsky za pár měsíců dle mých jedinečných a efektivních metod. Po přestěhování do Francie, jsem se naučila francouzsky za 4 měsíce a byla schopná skvěle vyslovat díky radám přímo od rodilých mluvčí.


Po několika měsících tréninku, desítkách knih, hodinách filmů, seriálů a více než 2 400 odučených hodinách, jsem dala dohromady veškeré znalosti do této týdenní výzvy, ve kterém se naučíš ty nejlepší a nejefektivnější metody, materiály a knížky a díky nim budeš vědět nejen jak na výslovnost, ale i jak na celou francouzštinu snadno a zábavně!

"Nevím, kdy a jak začít. Bojím se, že po čase stejně vše zapomenu."


Začni hned a nech to na mně.


Výzva ti přijde každý den na e-mail, který si můžeš uschovat, vytisknout nebo si případně jen poukládat odkazy, které ti vyhovují nejvíce. Zůstává ti to napořád a je jen na tobě, jak si své učení naplánuješ a co si z výzvy vezmeš :-)


Připravila jsem pro tebe také spoustu dokumentů, které ti pomůžou sestavit si tvé cíle, sledovat tvůj pokrok, zakomponovat francouzštinu do tvého každodenního života a hlavně učit se efektivně. Součástí výzvy je také krátký e-book s audio nahrávkami, které ti pomohou zvládnout obávané francouzské nosovky. Veškeré dokumenty jsou ve formátu PDF.

"Nechci mluvit hovorovou francouzštinou, chci mluvit spisovně."


To vůbec nemusíš!


Z vlastní zkušenosti ti mohu potvrdit, že nemusíš mluvit hovorovou francouzštinou a bez problému se dorozumíš. ALE... ty jí musíš rozumět. Francouzi nemluví spisovně, používají denně desítky, ne-li stovky, hovorových výrazů a frází, zjednodušují si gramatická pravidla stejně jako výslovnost a když nadávají, tak to lítá jeden neznámý výraz za druhým. Pokud tomu nebudeš rozumět, tak se budeš ztrácet v kontextu a těžko se ti s nimi bude komunikovat.


V této výzvě tě naučím prvních 100 hovorových slov a dozvíš se, kde se s hovorovou francouzštinou setkáš a odkud se ji můžeš učit. A to není vše! Naučím tě i jak na tu spisovnou. Bude už jen na tobě, kterou z nich budeš využívat aktivně a kterou pasivně.


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés