Online kurzy

Hovorová francouzština

Chceš vědět, jak se skutečně mluví ve Francii? Chceš porozumět nejen hovorové slovní zásobě, ale i výslovnosti a přízvukům ve Francii a dalších frankofonních státech? Chceš vědět, jak se liší učebnicová gramatika od té hovorové?

Budoucí časy

Připadá ti nemožné se za necelou hodinku naučit 3 budoucí časy, bez kterých se při každodenní konverzaci ve francouzštině neobejdeš? Možné to je! V tomto kurzu se naučíš nejen časy samotné, ale i je rozlišovat!

Subjonctif

Nejdůležitější slovesný způsob, který ti umožní povykládat si o svých emocech, pocitech či obavách. Používá se na denní bázi v běžných konverzací a bez jeho znalosti se neobejdeš. Nemusíš se ho, ale bát. Opět ti ho vysvětlím lidsky a zábavně!

Passé composé

Chceš si plynule popovídat o tom, co jsi dělal/a minulý víkend nebo na dovolené? Chceš se učit snadno a s lidským přístupem díky příkladům z každodenního života? Chceš se naučit mnemotechnické pomůcky, se kterými se učí sami Francouzi?

Imparfait

Chceš si plynule popovídat o tom, co jsi dělal/a minulý víkend a umět to i pořádně popsat? Chceš se učit snadno a s lidským přístupem díky příkladům z každodenního života? Chceš vědět, kdy použít Passé composé a kdy Imparfait?

Plus-que-parfait

Ptáš se, proč je ve francouzštině tolik minulých časů a jak je od sebe rozlišit? Nejen, že se v tomto kurzu dozvíš, jak a kdy se v praxi využívá Plus-que-parfait, ale zároveň si jej porovnáme i s Passé composé a Imparfait!

Výslovnost - 1.díl

Nemáš stále jasno ve výslovnosti hlásek? Chceš rozumět Francouzům, ale také aby oni rozuměli tobě? Zajímají tě tipy, jak jsem si trénovala výslovnost a co mi nejvíc pomohlo? Tak tento kurz je právě pro tebe !

Výslovnost - 2.díl

Chceš si vyladit výslovnost zase o úroveň víš? Chceš se tentokrát zaměřit na to, v čem se často chybuje a podívat se na další detailnější pravidla? Chceš svou výslovností oslnit nejen rodinu a přátele, ale i samotné Francouze?

Kurz pro začátečníky - 1.díl

Francouzština tě láká, ale zdá se ti těžká a nevíš, jak s francouzštinou začít? Chceš dbát už od začátku na správný přízvuk? V tomto kurzu tě naučím základy a ukážu ti, že to vlastně není tak těžké, jak se zdá :-)

Kurz pro začátečníky - 2.díl

Už nějaké základy máš, ale nevíš, co dál? Chceš se naučit francouzsky nejen rychle, ale i efektivně? Zajímá tě zároveň i hovorová francouzština, protože chceš už od začátku rozumět Francouzům? Tento kurz je právě pro tebe!

Nejčastější chyby - 1.díl

V tomto kurzu se podíváme na nejčastější chyby a výjimky, které se ve francouzštině vyskytují, vysvětlíme si je a uděláme si v nich jasno, že se ti už nestane, že bys v nich udělal/a chybu :-) 

Nejčastější chyby - 2.díl

V druhé části kurzu se společně podíváme na další chyby a výjimky, které se často dělají, konkrétně hlavně ve slovesech, členech a předložkách :-) Podíváme se také na zájmena EN a Y.

Vázání

Co se musí při výslovnosti povinně vázat? Kdy je vázání nepovinné? A kdy je naopak úplně zakázané? To vše se dozvíš v tomto kurzu, který tě naučí nejen pravidla a správnou výslovnost, ale získáš i plynulejší a sebevědomější projev.

Slovesa

V tomto kurzu se podíváme na všechny slovesné třídy, zvratná slovesa, výjimky u sloves a i slovesa, která se často pletou. Nezapomeneme ani na nepravidelná slovesa. Tento kurz obsahuje části z kurzu pro začátečníky a z nejčastějších chyb.

Vánoční diktát

Chceš si vyzkoušet diktát s rodilým mluvčím a otestovat si tak svou úroveň? Tak tento kurz je právě pro tebe. Diktát je na vánoční tématiku, konkrétně Vánoce ve Francii :-) Ke kurzu máš i e-book se slovní zásobou a cvičeními.


© 2021 Francouzština s Teri

Tous droits réservés