Jazykový mentoring

 • Nechceš pouhé doučování, ale jazykového mentora, který ti naslouchá, postupuje dle tvého tempa, připraví ti individuální plán ušitý na míru a je tu pro tebe i mimo lekce?
 • Chceš se učit rychle, efektivně a především zábavně?
 • Chceš se učit francouzštinu takovou, jak jí skutečně Francouzi mluví s pravým francouzským přízvukem?


V tom případě jsi na správném místě!

Úvodní lekce

Začneme úvodní lekcí, která trvá cca 30 minut a je zcela zdarma. Na této lekci:


- Společne zhodnotíme tvou aktuální úroveň francouzštiny

- Pobavíme se o tom, proč se ji učíš, jaké jsou tvé cíle a jaká forma učení ti vyhovuje nejvíce

- Nastavíme společně efektivní plán a průběh lekcí dle tvých potřeb

- A především se trošku poznáme !

Jak budou naše společné lekce probíhat?


 • V den naší lekce, případně den předem, ti poskytnu veškeré materiály, se kterými budeme pracovat.
 • V průběhu naší lekce ti vypisuji veškerá nová slovíčka, fráze nebo odpovědi ke cvičením do chatového okénka, aby sis mohl/a ověřit, zda máš vše správně napsané. Během celé lekce se zaměříme i na tvou výslovnost. Získáš také po celou dobu zpětnou vazbu.
 • Hodiny jsou vždy uzpůsobené dle tvých potřeb a reflektují cíle, které jsme stanovili společně na úvodní lekci. Lekce je možné kdykoli adaptovat a připravit různá témata. Věnuji se na lekcích také koučinku na výslovnost, kde se budeme věnovat nejen pravidlům výslovnosti, ale pomůžu ti také dosáhnout přízvuku rodilého mluvčí.
 • Dozvíš se takové spoustu zajímavostí ze života ve Francii a pokud budeš chtít, naučím tě i hovorovou francouzštinu a jak vlastně Francouzi opravdu mluví.
 • Součástí mých lekcí jsou také tipy, jak se rychle a efektivně naučit, jak zapracovat na přízvuku na úrovni rodilých mluvčích, jak se zbavit strachu z mluvení a celkově se v jazyce zdokonalit. Navíc tě budu neustále motivovat!

Co získáváš ke každé lekci zdarma?


 • Jako bonus ti po každé lekci zašlu výpisek z dané hodiny s novými slovíčky a krátkým shrnutím gramatiky formou obrázku, případně vyzdvihnu, na co si dávat ve výslovnosti pozor.
 • Také dostaneš přístup k mému souboru na Drivu, který jsem vytvořila pro studenty. Najdeš v něm spoustu gramatický knížek, knížek na čtení pro všechny úrovně ve francouzštině, komiksy, nahraná cvičení k tréninku nosovek, tipy na filmy a seriály, a spoustu dalšího!
 • Vytvořím ti tvou vlastní složku na Drivu, kam ti nahraju různá cvičení, která si budeš moct dělat kdykoli jen budeš mít chuť se učit.
 • Podporu 24h/7 - pamatuj, že tu jsem pro tebe pořád, můžeš mě kdykoli kontaktovat a na cokoli se zeptat, nemusíš čekat do další lekce :-)

Ceník

Úvodní lekce je zdarma. Následné platby za lekce jsou možné nejen v eurech, ale i českých korunách dle aktuálního kurzu. Vybrat si můžeš ze 3 balíčků, které najdeš níže:

DÉGUSTONS UN MACARON !

Jednorázová lekce


50 €

DÉGUSTONS UN CROISSANT !

Balíček 5 lekcí

+ 30 min zdarma


250 €

DÉGUSTONS DES FROMAGES !

Balíček 10 lekcí

+ 1 hod zdarma


500 €


© 2023 Francouzština s Teri

Tous droits réservés