Chci mít plynulý projev jako rodilý Francouz !

 • Chceš získat plynulý projev díky znalostem pravidel vázání a získat tak více sebevědomí?
 • Chceš se přestat dělat hloupé chyby, které mohou úplně změnit význam toho, co chceš říct kvůli špatnému vázání a vyhnout se tak všem faux-pas?
 • Chceš oslnit svou výslovností nejen rodinu a přátele, ale i rodilé mluvčí při objednávání v restauraci na dovolené ve Francii?

Toto vše a spoustu dalšího ti umožní právě tento kurz!

Můžeš mít bohatou slovní zásobu, ovládat všechny časy a pravidla francouzské gramatiky, ale zároveň neznáš pravidla pro plynulé vázání mezi sebou a nevíš, jak se při tom mění výslovnost jednotlivých souhlásek? V tom případě budou mít Francouzi velké potíže ti porozumět a je možné, že kvůli tomu začnou mluvit anglicky a ty přijdeš o možnost si s nimi trénovat francouzštinu.


Za pouhých 15 minut ti vysvětlím základní pravidla francouzského vázání. Velmi jasně, lidsky a hlavně zábavně! Díky tomuto kurzu budeš hned vědět, jak slova plynule vázat jedno na druhé a jak se mění výslovnost koncových souhlásek. To vše ti umožní mluvit plynule a více sebevědomě!


Nakonec si můžeš vázání hned natrénovat a zkontrolovat! Chceš ještě více individuální přístup? Kontrolní testík mi můžeš poslat i hlasovou zprávou a já ti jej opravím.

Co se v tomto kurzu naučíš?

 • Co je vlastně vázání, kdy se používá a proč je důležité?
 • Jak se mění výslovnost konkrétních souhlásek při vázání?
 • Kdy je vázání povinné?
 • Kdy je vázání nepovinné?
 • Kdy je vázání zákázané?
 • Kontrolní testík, který si můžeš vyzkoušet a následně si vše společně vysvětlíme a zopakujeme nejdůležitější pravidla, na která nesmíš zapomenout.

Ke kurzu navíc ZDARMA získáš:

 • Strukturovaný a praktický e-book, který obsahuje kompletní zápisek z kurzu a ušetří ti nejen spoustu času a energie, ale zároveň se díky němu budeš učit ještě efektivněji!

Online kurz je dostupný kdykoli a kdekoli přímo z tvého soukromého účtu!

Ihned po zaplacení získáš přístup do tvého soukromého klientského účtu, kde nalezneš tento kurz s e-bookem. Přístup ke kurzu máš nadále neomezený, kurz ti zůstává napořád a můžeš si jej pouštět opakovaně, kdykoli a kdekoli!


Pokud zakoupil/a už nějaký kurz dříve, účet ti byl již vytvořen a po zaplacení se ti tento kurz přidá automaticky k těm ostatním! Budeš je mít tedy všechny pohromadě.

Podívej se na ukázku tohoto kurzu!

Proč je vázání důležité a co ti jeho znalost a znalost správné výslovnosti umožní?

Můžeš cestovat nejen ve Francii, ale i dalších 29 frankofonních státech a :

 • najít si lehce spoustu zahraničních přátel
 • umět se správně zeptat na cestu
 • rozumět rodilým mluvčím a popovídat si s nimi
 • poznat blíže jejich rozdílnou kulturu
 • zažít nezapomenutelné a jedinečné zážitky v cizím státě
 • najít si práci nejen ve Francii


Chceš mluvit správnou výslovností, protože :

 • ti umožní rozvinout tvé znalosti a postavit je na pevných základech
 • oslníš nejen tvé přátele a rodinu, ale i samotné rodilé mluvčí
 • se už nechceš bát mluvit před ostatními
 • na příštím pohovoru překvapíš svým přízvukem tvého potenciálního zaměstnavatele
 • budeš moci úspěšné složit zkoušku z francouzštiny

Ještě váháš, protože si možná pořád myslíš, že ...

"Myslím si, že francouzská výslovnost je příliš složitá. Nemám úroveň na to, abych mluvil/a perfektně."


98% mých studentů (i já toho byla součástí) si myslí, že francouzská výslovnost je velmi těžká.


Mají pravdu !


I když je abeceda podobná, výslovnost jednotlivých hlásek je kompletně odlišná oproti češtině. Ve francouzštině existují různá spojení písmenek, které dohromady vytváří jiné zvuky, což dělá z francouzštiny náročný až nevyslovitelný jazyk. Ale toto je pouze prvotní pocit! S kvalitními kurzy nebo zkušeným lektorem zjistíš, že existují pravidla a techniky, jak na to a dá se to úplně v pohodě zvládnout.


Naučím tě, co dělat s pusou, jak ji nastavit, kam umístit jazyk a to vše velmi lehce a lidsky bez užívání nesrozumitelné fonetické teorie. Sama jsem se naučila pouze díky znalostem Francouzů, kteří se také jako děti museli naučit, jak vše vyslovovat a věř nebo ne, o fonetických symbolech nikdy nepadlo ani slovo. Vše spočívalo vždy v tom, co mají dělat s pusou a v puse :-D A přesně toto naučím i já tebe!

"Nechci se učit francouzsky několik let a nakonec vůbec neumět mluvit plynule."


To vůbec nemusíš!


Odhalím ti, jak se naučit mluvit plynule francouzsky za pár měsíců dle mých jedinečných a efektivních metod. Po přestěhování do Francie, jsem se naučila francouzsky za 4 měsíce a byla schopná skvěle vyslovat díky radám přímo od rodilých mluvčí.


Po několika měsících tréninku, desítkách knih, hodinách filmů, seriálů a více než 2 000 odučených hodinách, jsem dala dohromady veškeré znalosti do 60 minutového kurzu, ve kterém se naučíš ty nejlepší a nejefektivnější metody a díky nim budeš zvládat vyslovovat rychle a bez přízvuku!

"Nevím, kdy a jak začít. Bojím se, že po čase stejně vše zapomenu."


Začni hned a nech to na mně.


Udělala jsem vše pro to, aby byl kurz dostupný ve všech formátech a tobě stačí mít jen připojení k internetu. Pokud se rozhodneš se začít učit ihned, obdržíš přístup do tvého soukromého účtu a budeš se moci na všechny zakoupené kurzy dívat opakovaně, kdykoli a kdekoli.


Jestli chceš ušetřit ještě více času a získat také více možností, vytvořila jsem ke každému kurzu i e-book, který obsahuje kompletní a praktický výpisek a ty si jej můžeš stáhnout a dokonce i vytisknout a vzít si ho tak kamkoli s sebou.

Napsali jste o mně...


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés