Chci perfektně ovládat francouzskou výslovnost!

Tento kurz není jen pouhé video.

Je to především celek klíčových zdrojů pro získání nejen přízvuku rodilého Francouze a celkového plynulejšího projevu, ale také více času díky efektivnímu učení, který ti pomůže docílit vysněného přízvuku velmi rychle.

Získej okamžitý přístup ke tvému kurzu,

který obsahuje:

  • Opakování nosovek s testíkem a vysvětlením
  • Rozdílné typy výslovnosti u spojení: ILL, EMM, ON/ONE, IN/INE a také koncového TION/SION
  • Zdokonalení výslovnosti koncové E a pravidla výslovnosti CH, X a R
  • Zaměření na slova, ve kterých se často chybuje a slova, která jsou převzatá z jiných řečí
  • Závěrečný testík na ty největší "špeky" s vysvětlením
  • Spousta tipů a triků, jak vypilovat výslovnost a dosáhnout nádherného, plynulého přízvuku za krátkou dobu

Navíc můžeš exkluzivně získat ve slevě e-book ke kurzu, který je dostupný pouze zde!

  • Strukturovaný a praktický e-book, který obsahuje kompletní zápisek z kurzu a je sestaven tak, aby ti učení nejen usnadnil, ale i zefektivnil
  • Můžeš si ho stáhnout a mít ho tak kdykoli po ruce!

Fakturační údaje

Informace o platbě

Tvoje objednávka

Exkluzivní nabídka E-BOOK pouze za 299Kč 199 Kč : Zaškrnutím políčka získávám k online kurzu i 11 stránkový e-book, který obsahuje kompletní a přehledný výpisek z kurzu !

Paiement 100% sécurisé.

ZÍSKEJ VÍCE ČASU!


Jestli už dnes pociťuješ, že se francouzštinu učíš několik let bez výrazného posunu, tak je právě teď čas na to, získat efektivní metody, které jsou ověřené a vyzkoušené nejen na mně, ale i na mých studentech. Díky více než 2 000 odučených lekcí jsem sesbírala ty nejefektivnější metody a způsoby a ty najdeš i v mých kurzech!

UŠETŘI SVOU ENERGII!


Neztrácej už více energii hledáním lektorů, materiálů, všelijakých učebnic. Využij těchto kurzů, ve kterých si najdeš přímo to, co potřebuješ a navíc zažiješ ten úžasný pocit při zjištění, že francouzština nemusí být tak komplikovaná a přízvuku můžeš docílit po jednom kurzu!

UŠETŘI PENÍZE!


Možná si už vyzkoušel/a více lektorů, kurzů, učebnic, ale žádný ti nesedl a ty máš pocit, že jsi vyhodil/a spoustu peněz z okna? Tomu je konec! Vyzkoušej mé kurzy a pokud zjistíš, že to pro tebe není to pravé, můžeš se mi do 14 dnů ozvat a vrátím ti peníze!

BAV SE!


Není nic důležitějšího a efektivnějšího, než aby tě učení se cizího jazyka bavilo! V kurzech ti vysvětlím francouzštinu nejen lehce, ale především zábavně a díky jejich neomezené dostupnosti, se můžeš učit kdykoli a klidně i z pohodlí gauče nebo rovnou postele! :-D


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés