Chceš vědět, na co si dávat pozor?

  • Už máš nějaké základy francouzštiny, ale chceš se teď spíše soustředit na to, aby ses vyhl/a nejčastějším chybám, které často děláme?
  • Chceš si vyladit výslovnost a mluvit jako rodilý mluvčí?
  • Nemáš čas ztrácet učením několik týdnů, než narazíš na pasti, které ukrývá francouzská gramatika a chceš se je naučit hned a zábavně?


V tom případě jsi na správném místě!

S tímto balíčkem pochopíš velmi rychle chyby, které často děláme a také se naučíš, jak se jim jednou pro vždy vyhnout. Zjistíš, že v čem chybujeme jsou často úplné banality, ale mají velký dopad na následné pochopení rodilým mluvčím. K tomu všemu ti vysvětlím lidsky, jak si nastavit pusu, jak vyslovovat jednotlivé hlásky a dám ti i tipy, jak si vypracovat za krátkou dobu výslovnost na úroveň rodilého mluvčí.


UDĚLÁME SI V TOM POŘÁDEK A NAVÍC SE U TOHO POBAVÍME.


Díky příkladovým větám z mého každodenního života ve Francii si tyto výjimky rozlouskneme jednou pro vždy a navíc budeš moct aplikovat tyto věty v jakékoli konverzaci s rodilým mluvčím. Nemusíš si už lámat hlavu s nepochopitelnými a komplikovanými poučkami v gramatickými učebnicích. Jako ve všech mých kurzech používám metodu VIDĚT a SLYŠET. Nejen, že vše uslyšíš vysvětlené, ale zaroveň jsou u všeho titulky přímo ve videu. O to se tvé učení stává efektivnější a taky určitě zábavnější :-)

V tomto balíčku online kurzů v celkové hodnotě 3 894 Kč, získáš za pouze 3 499 Kč:

1/ Výslovnost včetně audio kurzu a e-booku:

2/ Nejčastější chyby - 1.díl včetně audio kurzu a e-booku:

3/ Nejčastější chyby - 2.díl včetně audio kurzu a e-booku:

Online kurz je dostupný kdykoli a kdekoli přímo z tvého soukromého účtu!

Ihned po zaplacení získáš přístup do tvého soukromého klientského účtu, kde nalezneš tento kurz s e-bookem. Přístup ke kurzu máš nadále neomezený, kurz ti zůstává napořád a můžeš si jej pouštět opakovaně, kdykoli a kdekoli!


Pokud zakoupil/a už nějaký kurz dříve, účet ti byl již vytvořen a po zaplacení se ti tento kurz přidá automaticky k těm ostatním! Budeš je mít tedy všechny pohromadě.

Ještě váháš, protože si možná pořád myslíš, že ...

"Nechci se učit francouzsky několik let a nakonec vůbec neumět mluvit plynule."


To vůbec nemusíš!


Odhalím ti, jak se naučit mluvit plynule francouzsky za pár měsíců dle mých jedinečných a efektivních metod. Po přestěhování do Francie, jsem se naučila francouzsky za 4 měsíce a byla schopná skvěle vyslovat díky radám přímo od rodilých mluvčí.


Po několika měsících tréninku, desítkách knih, hodinách filmů, seriálů a více než 2 000 odučených hodinách, jsem dala dohromady veškeré znalosti do 60 minutového kurzu, ve kterém se naučíš ty nejlepší a nejefektivnější metody a díky nim budeš zvládat vyslovovat rychle a bez přízvuku!

"Nevím, kdy a jak začít. Bojím se, že po čase stejně vše zapomenu."


Začni hned a nech to na mně.


Udělala jsem vše pro to, aby byl kurz dostupný ve všech formátech a tobě stačí mít jen připojení k internetu. Pokud se rozhodneš se začít učit ihned, obdržíš přístup do tvého soukromého účtu a budeš se moci na všechny zakoupené kurzy dívat opakovaně, kdykoli a kdekoli.


Jestli chceš ušetřit ještě více času a získat také více možností, vytvořila jsem ke každému kurzu i e-book, který obsahuje kompletní a praktický výpisek a ty si jej můžeš stáhnout a dokonce i vytisknout a vzít si ho tak kamkoli s sebou.


Navíc nezapomeň, že k tomuto kurzu získáš ZDARMA i jeho audio verzi, takže jej budeš moct poslouchat opravdu kdekoli, v autě, při cestě do práce či do školy, na dovolené nebo třeba při opalování se u moře nebo doma na zahradě!

"Myslím si, že francouzská výslovnost je příliš složitá. Nemám úroveň na to, abych mluvil/a perfektně."


98% mých studentů (i já toho byla součástí) si myslí, že francouzská výslovnost je velmi těžká.


Mají pravdu !


I když je abeceda podobná, výslovnost jednotlivých hlásek je kompletně odlišná oproti češtině. Ve francouzštině existují různá spojení písmenek, které dohromady vytváří jiné zvuky, což dělá z francouzštiny náročný až nevyslovitelný jazyk. Ale toto je pouze prvotní pocit! S kvalitními kurzy nebo zkušeným lektorem zjistíš, že existují pravidla a techniky, jak na to a dá se to úplně v pohodě zvládnout.


Naučím tě, co dělat s pusou, jak ji nastavit, kam umístit jazyk a to vše velmi lehce a lidsky bez užívání nesrozumitelné fonetické teorie. Sama jsem se naučila pouze díky znalostem Francouzů, kteří se také jako děti museli naučit, jak vše vyslovovat a věř nebo ne, o fonetických symbolech nikdy nepadlo ani slovo. Vše spočívalo vždy v tom, co mají dělat s pusou a v puse :-D A přesně toto naučím i já tebe!

Napsali jste o mně...

Fakturační údaje

Informace o platbě

Tvoje objednávka

*Tarif = Cena


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés