Chceš se naučit nejen rychle, ale i zábavně?

 • Jsi začátečník a přeješ si znáš všechny potřebné základy, aby ses naučil/a francouzsky jednoduše, rychle a hlavně zábavně?
 • Chceš vidět postupné pokroky a být si jistý/á dobrou úrovní francouzštiny?
 • Chceš pracovat od začátku na správné výslovnosti, aby se ti nestalo, že ti Francouzi nebudou rozumět ani při jednoduché koupi bagety ve francouzské pekárně?


Tento kurz je připraven na míru právě pro tebe!

V tomto balíčku najdeš přibližně 3 hodiny videí zaměřené speciálně pro začátečníky, který je sestavený na základě mé praxe, kterou jsem si osvědčila nejen na sobě, ale i na mých studentech. Najdeš v něm veškeré základy francouzské gramatiky stejně jako techniky a pravidela výslovnosti, abys mohl/a hned komunikovat a diskutovat beze strachu a s pravým francouzským přízvukem. Navíc budeš moct sledovat všechny online kurzy s pomocí e-booků, které jsem ti připravila ke každému kurzu. Každý e-book ti nejen ušetří čas, ale je i strukturovaný a zaměřený na to nejdůležitější, aby ti usnadnil učení a jako bonus obsahuje spoustu cvičení a klíč, takže si můžeš vše hned procvičit :-)


ROZUMÍM TVÝM STRACHŮM A POMŮŽU TI JE PŘEKONAT.


Sama moc dobře vím, jaké to je, když se začneš učit nový cizí jazyk. Rozumím ti. Člověk mnohdy neví, čím začít, ale chtěl by umět komunikovat co nejdříve. Proto jsem se při tvoření kurzu opřela o příklady z každodenních situací a mého života ve Francii. Vždy se vše snažím vysvětlit lidsky a srozumitelně. Nemusíš si tedy lámat hlavu s komplikovanými definicemi a termíny.

V tomto balíčku online kurzů v celkové hodnotě 3 894 Kč získáš za pouze 3 499 Kč :

1/ Kurzy pro začátečníky včetně audio kurzu a e-booku:


2/ Kurz pro začátečníky - 2. díl včetně audio kurzu a e-booku:


3/ Výslovnost včetně audio kurzu a e-booku:

Online kurz je dostupný kdykoli a kdekoli přímo z tvého soukromého účtu!

Ihned po zaplacení získáš přístup do tvého soukromého klientského účtu, kde nalezneš tento kurz s e-bookem. Přístup ke kurzu máš nadále neomezený, kurz ti zůstává napořád a můžeš si jej pouštět opakovaně, kdykoli a kdekoli!


Pokud zakoupil/a už nějaký kurz dříve, účet ti byl již vytvořen a po zaplacení se ti tento kurz přidá automaticky k těm ostatním! Budeš je mít tedy všechny pohromadě.

Proč je vázání důležité a co ti jeho znalost a znalost správné výslovnosti umožní?

Můžeš cestovat nejen ve Francii, ale i dalších 29 frankofonních státech a :

 • najít si lehce spoustu zahraničních přátel
 • umět se správně zeptat na cestu
 • rozumět rodilým mluvčím a popovídat si s nimi
 • poznat blíže jejich rozdílnou kulturu
 • zažít nezapomenutelné a jedinečné zážitky v cizím státě
 • najít si práci nejen ve Francii


Chceš mluvit správnou výslovností, protože :

 • ti umožní rozvinout tvé znalosti a postavit je na pevných základech
 • oslníš nejen tvé přátele a rodinu, ale i samotné rodilé mluvčí
 • se už nechceš bát mluvit před ostatními
 • na příštím pohovoru překvapíš svým přízvukem tvého potenciálního zaměstnavatele
 • budeš moci úspěšné složit zkoušku z francouzštiny

Ještě váháš, protože si možná pořád myslíš, že ...

"Nevím, kdy a jak začít. Bojím se, že po čase stejně vše zapomenu."


Začni hned a nech to na mně.


Udělala jsem vše pro to, aby byl kurz dostupný ve všech formátech a tobě stačí mít jen připojení k internetu. Pokud se rozhodneš se začít učit ihned, obdržíš přístup do tvého soukromého účtu a budeš se moci na všechny zakoupené kurzy dívat opakovaně, kdykoli a kdekoli.


Jestli chceš ušetřit ještě více času a získat také více možností, vytvořila jsem ke každému kurzu i e-book, který obsahuje kompletní a praktický výpisek a ty si jej můžeš stáhnout a dokonce i vytisknout a vzít si ho tak kamkoli s sebou.

"Nechci se učit francouzsky několik let a nakonec vůbec neumět mluvit plynule."


To vůbec nemusíš!


Odhalím ti, jak se naučit mluvit plynule francouzsky za pár měsíců dle mých jedinečných a efektivních metod. Po přestěhování do Francie, jsem se naučila francouzsky za 4 měsíce a byla schopná skvěle vyslovat díky radám přímo od rodilých mluvčí.


Po několika měsících tréninku, desítkách knih, hodinách filmů, seriálů a více než 2 000 odučených hodinách, jsem dala dohromady veškeré znalosti do 60 minutového kurzu, ve kterém se naučíš ty nejlepší a nejefektivnější metody a díky nim budeš zvládat vyslovovat rychle a bez přízvuku!

"Myslím si, že francouzská výslovnost je příliš složitá. Nemám úroveň na to, abych mluvil/a perfektně."


98% mých studentů (i já toho byla součástí) si myslí, že francouzská výslovnost je velmi těžká.


Mají pravdu !


I když je abeceda podobná, výslovnost jednotlivých hlásek je kompletně odlišná oproti češtině. Ve francouzštině existují různá spojení písmenek, které dohromady vytváří jiné zvuky, což dělá z francouzštiny náročný až nevyslovitelný jazyk. Ale toto je pouze prvotní pocit! S kvalitními kurzy nebo zkušeným lektorem zjistíš, že existují pravidla a techniky, jak na to a dá se to úplně v pohodě zvládnout.


Naučím tě, co dělat s pusou, jak ji nastavit, kam umístit jazyk a to vše velmi lehce a lidsky bez užívání nesrozumitelné fonetické teorie. Sama jsem se naučila pouze díky znalostem Francouzů, kteří se také jako děti museli naučit, jak vše vyslovovat a věř nebo ne, o fonetických symbolech nikdy nepadlo ani slovo. Vše spočívalo vždy v tom, co mají dělat s pusou a v puse :-D A přesně toto naučím i já tebe!

Napsali jste o mně...

Fakturační údaje

Informace o platbě

Tvoje objednávka

*Tarif = Cena


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés