Chci perfektně ovládat francouzskou výslovnost!

 • Chceš znát všechna tajemství perfektní výslovnosti?
 • Chceš mluvit na takové úrovni, že si budou ostatní myslet, že je francouzština tvým mateřským jazykem?
 • Nechceš už více přemýšlet nad výslovností, když mluvíš a získat tak více sebevědomí pouze za 45 minut?

Vše jsem připravila tak, abych ti toto zaručila!

Nechceš zažít faux-pas při mluvení s Francouzi a umět vyslovovat správně jako oni. Umíš už vyslovit jednotlivé zvuky francouzské výslovnosti, ale chceš se posunout ještě dál. Nechceš už více přemýšlet, abys mluvil/a rychle a jednoduše s rodilým Francouzem a chceš znát všechna tajemství, která z francouzštiny dělají tak nádherný jazyk.


V tomto druhém díly ti vysvětlím pouze za 45 minut všechna detailní pravidla dokonalé výslovnosti, pořád stejně jednoduše, lidsky a zábavně, aby ti vše dávalo smysl a posunulo dál, ať už máš jakoukoli úroveň.


Tento kurz ti dodá sebevědomí a už žádná konverzace tě nebude děsit, budeš ovládat veškerá spojení písmenek tak, že vyslovíš i slova, která jsi nikdy neviděl/a. Získáš také plynulost a srozumitelnost v tvém projevu. Budeš celkově rozumět lépe při konverzaci, ať už je o čemkoli, protože pravidla, na která se spolu podíváme jsou aplikovatelná všude a za každé situace.

Online kurz je dostupný kdykoli a kdekoli přímo z tvého soukromého účtu!

Ihned po zaplacení získáš přístup do tvého soukromého klientského účtu, kde nalezneš tento kurz s e-bookem. Přístup ke kurzu máš nadále neomezený, kurz ti zůstává napořád a můžeš si jej pouštět opakovaně, kdykoli a kdekoli!


Pokud zakoupil/a už nějaký kurz dříve, účet ti byl již vytvořen a po zaplacení se ti tento kurz přidá automaticky k těm ostatním! Budeš je mít tedy všechny pohromadě.

Co se v tomto kurzu naučíš?

Podívej se na ukázku tohoto kurzu!

Proč je výslovnost důležitá a co ti její znalost umožní?

Můžeš cestovat nejen ve Francii, ale i dalších 29 frankofonních státech a :

 • najít si lehce spoustu zahraničních přátel
 • umět se správně zeptat na cestu
 • rozumět rodilým mluvčím a popovídat si s nimi
 • poznat blíže jejich rozdílnou kulturu
 • zažít nezapomenutelné a jedinečné zážitky v cizím státě
 • najít si práci nejen ve Francii


Chceš mluvit správnou výslovností, protože :

 • ti umožní rozvinout tvé znalosti a postavit je na pevných základech
 • oslníš nejen tvé přátele a rodinu, ale i samotné rodilé mluvčí
 • se už nechceš bát mluvit před ostatními
 • na příštím pohovoru překvapíš svým přízvukem tvého potenciálního zaměstnavatele
 • budeš moci úspěšné složit zkoušku z francouzštiny

Ještě váháš, protože si možná pořád myslíš, že ...

"Myslím si, že francouzská výslovnost je příliš složitá. Nemám úroveň na to, abych mluvil/a perfektně."


98% mých studentů (i já toho byla součástí) si myslí, že francouzská výslovnost je velmi těžká.


Mají pravdu !


I když je abeceda podobná, výslovnost jednotlivých hlásek je kompletně odlišná oproti češtině. Ve francouzštině existují různá spojení písmenek, které dohromady vytváří jiné zvuky, což dělá z francouzštiny náročný až nevyslovitelný jazyk. Ale toto je pouze prvotní pocit! S kvalitními kurzy nebo zkušeným lektorem zjistíš, že existují pravidla a techniky, jak na to a dá se to úplně v pohodě zvládnout.


Naučím tě, co dělat s pusou, jak ji nastavit, kam umístit jazyk a to vše velmi lehce a lidsky bez užívání nesrozumitelné fonetické teorie. Sama jsem se naučila pouze díky znalostem Francouzů, kteří se také jako děti museli naučit, jak vše vyslovovat a věř nebo ne, o fonetických symbolech nikdy nepadlo ani slovo. Vše spočívalo vždy v tom, co mají dělat s pusou a v puse :-D A přesně toto naučím i já tebe!

"Nechci se učit francouzsky několik let a nakonec vůbec neumět mluvit plynule."


To vůbec nemusíš!


Odhalím ti, jak se naučit mluvit plynule francouzsky za pár měsíců dle mých jedinečných a efektivních metod. Po přestěhování do Francie, jsem se naučila francouzsky za 4 měsíce a byla schopná skvěle vyslovat díky radám přímo od rodilých mluvčí.


Po několika měsících tréninku, desítkách knih, hodinách filmů, seriálů a více než 2 000 odučených hodinách, jsem dala dohromady veškeré znalosti do 60 minutového kurzu, ve kterém se naučíš ty nejlepší a nejefektivnější metody a díky nim budeš zvládat vyslovovat rychle a bez přízvuku!

"Nevím, kdy a jak začít. Bojím se, že po čase stejně vše zapomenu."


Začni hned a nech to na mně.


Udělala jsem vše pro to, aby byl kurz dostupný ve všech formátech a tobě stačí mít jen připojení k internetu. Pokud se rozhodneš se začít učit ihned, obdržíš přístup do tvého soukromého účtu a budeš se moci na všechny zakoupené kurzy dívat opakovaně, kdykoli a kdekoli.


Jestli chceš ušetřit ještě více času a získat také více možností, vytvořila jsem ke každému kurzu i e-book, který obsahuje kompletní a praktický výpisek a ty si jej můžeš stáhnout a dokonce i vytisknout a vzít si ho tak kamkoli s sebou.

Napsali jste o mně...


© 2024 Francouzština s Teri

Tous droits réservés